O nás

Winehouse.cz je první česká kompletní online vinárna založená v roce 2012. Najdete u nás všechno, co se na poctivou vinárnu patří.

Vyberete si

Máme rozsáhlý sortiment vín z moravských, českých vinic a zahraničí. Vybíráme si výhradně dodavatele kvalitních vín. Pravé milovníky vína jistě překvapí náš výběr vinařských potřeb a nejrůznějšího příslušenství.

Kromě vína máme na skladě i pestrou škálu ověřených a certifikovaných destilátů předních světových značek. Pokud si chcete pití skutečně vychutnat, nezapomeňte nakouknout do sekce slaných i sladkých delikates. Ke každému pití se hodí něco jiného. Winehouse.cz má vše od kompotů po středomořské pochutiny.

Neutratíte

I u takto širokého a kvalitního sortimentu se nám daří držet velmi nízké ceny. Myslíme si, že i kvalitní vína by měla být cenově dostupná. Každý týden nabízíme vybrané produkty za akční ceny. Pokud chcete ještě více ušetřit, sledujte naše sezónní akce. Na Vánoce, Valentýna a další svátky nabízíme totiž další slevy.

Pokud na Winehouse.cz nakupujete pravidelně, určitě využijte náš bonusový program. Můžete se také stát naším přímým partnerem a nakupovat náš sortiment ještě výhodněji.

Neriskujete

Nakupování alkoholických nápojů přes internet může být velmi riskantní. My jsme ale solidní e-shop a chceme vás o tom neustále přesvědčovat.

Všechny naše produkty pochází z ověřených a certifikovaných výrobců. Zvláště u tvrdého alkoholu trváme na ověřeném a dohledatelném původu. Většinou se jedná a světově známé značky.

Nejsme jenom virtuální e-shop. Máme vlastní výdejnu v Praze, populární Večerku Otava. Stavte se za námi!

Naše speciální zásilkové boxy chrání vína před sluncem i poškozením při přepravě. Pokud nebudete s doručenou zásilkou přesto spokojeni, klidně vám vrátíme peníze.

Vzděláte se

Nechceme jenom prodávat. Milujeme víno, stejně jako naši zákazníci. Sledujeme tak všechny novinky ze světa vína. Máme unikátní kalendář vinařských akcí, který neustále aktualizujeme. Začínající vinaři najdou na Winehouse.cz přehlednou poradnu i sérii odborných článků o vínech.

Naší specialitou je rozsáhlý katalog partnerských vinařství, ve kterém najdete vše o původu námi nabízených vín.

Pokud se chcete podrobněji zabývat kulturou pití vín, doporučujeme shlédnout unikátní sommeliérské videodegustace. Příležitostně pořádáme i vlastní živé degustace, na které jste všichni zváni.

I my se máme stále co učit. Proto spolupracujeme se špičkovými sommeliéry a dalšími vinařskými osobnostmi.

Nezklamete se

Víme, že při nakupování vína online je pro vás nejdůležitější rychlé dodání nepoškozených lahví přímo na určené místo. Všechno objednané a zaplacené zboží doručíme ve speciálních bezpečnostních boxech do 3 dnů do kteréhokoliv koutu České republiky. Zaručeně!

Pokud jste z Prahy, máte to ještě jednodušší. Můžete si své objednávky vyzvednout v kterékoliv z našich kamenných prodejen. Pro Pražany jsme navíc připravili speciální čtvrteční rozvozy.

Pokud vaše objednávka přesáhne částku 2 500 Kč, máme dopravu po celé ČR zdarma.

Na webu Winehouse.cz zkrátka nakoupíte nepřebernou spoustu kvalitního pití se vším, co k němu patří a najdete informace pro milovníky vína i začínající vinaře.

Jsme rádi za vaši přízeň a doufáme, že jste s našimi službami spokojeni. Pokud ne, napište nám!

Kontaktní formulář

  Položky označené * jsou povinné