Víno jako firemní dárek

Už víte, co pošlete letos svým obchodním partnerům a zaměstnancům jako dárek k Vánocům? Co takhle víno?

Nabízíme kvalitní tuzemská i zahraniční vína jako dárek. Lahve opatříme vašimi originálními etiketami a logy a ve speciálních bezpečnostních boxech je dopravíme k vám do firmy.

Pro významné klienty se hodí větší dárkové balíčky. K nim přidáme také špičkové hovězí a vepřové biomaso, sýry, čokoládové pralinky a další luxusní delikatesy.

Firemní dárky v podobě vína s lahodným masem nebo pralinkami jsou výborným uvítáním firemního partnera, nebo darem pro spolupracovníka, který slaví jubileum. Součástí takového balení bývají kvalitní značky vína nejen od našich českých vinařů, ale také ze zahraničních zdrojů.

Firemní dárky od nás poskytují i skvělý design a budou se líbit. Víno s pralinkami, nebo masem je baleno v luxusních krabicích a jiných obalech, které mohou být na přání opatřeny také visačkou, logem firmy, nebo etiketou.  Oblíbené je také logo firmy s označením corporate identity, které skvěle prezentuje, a jsou zde údaje o vaší společnosti.

Tichá vína do 500 Kč z Winehouse.cz jsou navíc daňově uznatelný výdaj jako propagační dárek. Máte tedy nárok na odpočet DPH.

Naše služby pro Vás:

Naše služby spojené s vínem jsou velmi komplexní, od návrhu balíčků, až po jejich potisk a opatření etiketou, logem, nebo vinětou  (balíčky mohou být například: Víno a hovězí maso, Víno a vepřové maso, víno a čokoládové pralinky, víno a seafood, záleží jen na vašem výběru). Zajistíme i dopravu až domů, nebo do firmy a dárkové balení dodáme bez poškození do tří dnů.

Překvapte své partnery kvalitním vínem z Moravy s vaším logem.

Kontaktní formulář

  Položky označené * jsou povinné