Firemní víno

„VLASTNÍ“ VÍNO MŮŽE MÍT I VAŠE FIRMA

Pořád dokola si lámete hlavu, co dát obchodním partnerům a zaměstnancům jako dárek k výročí, k Vánocům a jiným příležitostem? Vyzkoušejte víno!

Výběr necháme na vás, ale rádi vám poradíme. K mání jsou kvalitní tuzemská i zahraniční, suchá i sladká, odrůdy tradiční a známé i exotické.

Po domluvě lahve vybavíme vašimi originálními etiketami a logy a ve speciálních bezpečnostních boxech je dopravíme k vám do firmy.

Pro něžné ženy i pořádné chlapy

Dárek může mít podobu jediné luxusně zabalené lahve, ale i balíčku s více delikatesami. Chcete potěšit ženu? Přidejte k vínu nóbl čokoládové pralinky, jemnou paštičku, nebo delikátní sýr. Je cílem udělat radost muži? Pak přidejte třeba špičkové hovězí nebo vepřové biomaso, zabijačkovou paštiku či dobře vyzrálý sýr.

Nápadité a luxusní balení

Firemní dárky od nás jsou vždycky skvěle zabalené v luxusních krabicích a jiných obalech. Na přání je doplníme visačkou, logem firmy, nebo etiketou.  Oblíbené je také logo firmy s corporate identity. Nejen skvěle prezentuje, ale poskytuje i údaje o vaší společnosti.

Tichá vína do 500 Kč z Winehouse.cz jsou daňově uznatelný výdaj jako propagační dárek. Máte tedy nárok na odpočet DPH.

Od výběru k dodání jen tři dny

Ve spojení s vínem nabízíme komplexní služby od návrhu balíčků až po jejich potisk, vaši originální etiketu a logo. Obsah balíčku je zcela ve vašich rukou. Pokud si nebudete vědět rady, vyřešíme to společně. A ve finále zajistíme dopravu balíčků tam, kam potřebujete. To vše do tří pracovních dnů.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.