Stojan na víno - levitující láhev, dub

Neohodnoceno
 
 
  • 1 z 4

Stojan na víno levitující láhev a svícen na svíčky jsou ručně vyrobeny ze dřeva. Dřevo je přírodní materiál s různou strukturou, barevnými odstíny, suky a dalšími přirozenými nedostatky. Vlastností dřeva je, že postupem času tmavne.

Stojan na víno sám o sobě není možné postavit. Tento stav nastává tak, že stojan na víno využívá gravitaci země a sílu páky (hmotnosti) vytvořenou vloženou lahví. Vyrovnáním těchto sil dohází k vytvoření relativní stability, kdy stojan a láhev tak společně stojí na vodorovné podložce ve tvaru písmene X, a působí dojmem, že láhev levituje, vznáší se.

Společně se svícnem na svíčky vytvoříte nádhernou atmosféru svátku, narozenin, Valentina, žádosti o ruku, první rande, či jiných nevšedních situací a zážitků na kterých vám záleží, a chcete z takového okamžiku učinit něco jedinečného.

www.manualwork.cz

Dostupnost Na cestě
1 331 Kč    
Kód produktu 34091
Značka Manual Work s.r.o.
Webová stránka značky manualwork.cz
Kategorie Příslušenství
 

Typ dřeva: Dub

Povrchová úprava: Dřevo není lakováno, je jemně ošetřeno olejem na dřevo tak, aby zůstalo přírodní a vynikla jeho přirozená struktura a barva.

Rozměry:
Délka: cca 28,0 cm
Šířka: cca 4,8 cm
Výška: cca 2,8 cm

Otvor na svíčky:
Průměr: cca 4,0 cm
Hloubka: cca 1,3 cm

Otvor na láhev:
Průměr: cca 3,4 cm

Průměr otvoru ve stojanu na víno je dostatečně velký pro běžné lahve vína (0,7 – 1L). Některé nestandardní lahve mohou mít širší hrdlo než je otvor ve stojanu, proto použijte jen lahve s odpovídajícím hrdlem.

Vzhledem k ruční výrobě mohou mít rozměry, průměry a hloubka toleranci, která je v textu označena zkratkou „cca“.

Kvalita a vysoký podíl ruční práce na výrobcích jsou ověřovány společností Manual Work s.r.o., která vyhledává výrobce ručně vyrábějící své výrobky, a po ověření takové výrobky označuje puncem Manual Work – verified – a zavádí je na trh.

Obsahem balení je stojan na víno levitující láhev a svícen na svíčky. Součástí balení není láhev vína. Foto na kterém je láhev vína zobrazena pouze demonstruje funkčnost stojanu na víno. Naopak je tomu u svícnu na svíčky, kdy součástí balení jsou 3 čajové svíčky odstínově blízké barvě zvoleného typu dřeva setu stojanu na víno a svícnu na svíčky.

Foto stojanu na víno a svícnu na svíčky je ilustrační, protože každý kousek je originální strukturou dřeva, barevným odstínem, suky a přirozenými nedostatky, a nikdy tak není možné vyrobit dva stejné kusy.

Balení obsahuje informační list s důležitými informacemi, návodem na instalaci stojanu na víno a bezpečnostní značení svíček.

 

Země původu Česká republika
Typ dřeva Dub
Rozměry 28x4,8x2,8 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Manual Work s.r.o., vyhledává výrobce ručně vyrábějící své výrobky, a po ověření takové výrobky označuje puncem Manual Work – verified – a zavádí je na trh.