Víno na svatbu

Winehouse.cz nezapomíná ani na jednu z nejvýznamnějších událostí v lidském životě – na svatební den. K tomuto vznešenému obřadu bezpochyby patří jedinečná vína, která podtrhnou význam a kouzlo okamžiku.

Pokud patříte mezi ty, kteří byli pověřeni organizací svatby svých blízkých nebo přátel a přemýšlíte nad tím, jakým vínem hosty napojit, nebo jste přímo ženichem a nevěstou, či dokonce zastupujete svatební agenturu, která se stará o veškeré náležitosti, pro vás všechny má Winehouse.cz pestrou nabídku kvalitních vín, díky nimž se svatba stane pro každého z přítomných nezapomenutelným zážitkem.

 

Lámete si hlavu, jak vůbec víno vybrat? Které máte zvolit tak, aby odpovídalo charakteru akce a především korespondovalo se vkusem a chutěmi svatebčanů? Díky našim zkušenostem vám ve všech ohledech poradíme. Dokážeme zkombinovat vína s různými pokrmy, doporučíme vám z naší nabídky ty nejvhodnější produkty ke svatební hostině, dále pro večerní zábavu nebo jako upomínkové dary svatebčanům. Lahodná chuť, plnost a směs vůní našich vín uspokojí i ty nejnáročnější hosty.

Nechte výběr na specialistech. Sestavíme pro vás jedinečnou edici, která podtrhne slavnostní atmosféru. Protože Winehouse.cz chce být hrdým partnerem pro takto významnou událost, jakou je svatba, nabízíme všem odběratelům množstevní slevy.

 

Pro případnou poptávku vyplňte formulář a přesvědčte se, že obohatit svatební den kvalitními víny může být tak snadné a dostupné.

Kontaktní formulář

  Položky označené * jsou povinné