Lambrusco

 

Nejprodávanější

56
6915669
Značky

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

 • lamgg Kód: 69355
  Riunite Lambrusco Rosso, 0,2l
  Skladem (24 ks) Značka: Riunite

  Červené sladké perlivé víno s fialovým tónem, s ovocnou, jemnou a harmonickou vůní a s lehkou, dobře vyváženou chutí.

  Lambrusco je jméno červených hroznů, ale i jednoho z nejoblíbenějších italských vín. Má tmavě červenou barvu s purpurovým nádechem, s delikátní svěží vytrvalou ovocnou vůní se zřetelným dotykem zralých šťavnatých hroznů. Lambrusco je unikátní a jedinečné přírodní perlivé víno, které dává pocit svěžesti a štěstí.

  56 Kč
 • Cavicchioli Lambrusco Rosato Dolce, 0,75l Kód: 6230
  Cavicchioli Lambrusco Rosato Dolce, 0,75l
  Vyprodáno Značka: Cavicchioli

  Růžové lambrusco z oblasti Emilia, z vinic nacházejících se ve střední oblasti severní Itálie Emilia-Romagna, asi 2 hodiny jihozápadně od Milana. Růžové sladké perlivé víno s vůní zralých šťavnatých hroznů a jahod se svěží sladkou ovocnou chutí. Lambrusco je jméno vinných hroznů, ale i jednoho z nejoblíbenějších italských vín. Má sytě růžovou barvu s purpurovým nádechem, s delikátní svěží vytrvalou ovocnou vůní se zřetelným dotykem zralých šťavnatých hroznů.

  69 Kč
 • Cavicchioli Lambrusco Rosso Dolce, 0,75l Kód: 6229
  Cavicchioli Lambrusco Rosso Dolce, 0,75l
  Vyprodáno Značka: Cavicchioli

  Červené lambrusco z oblasti Emilia, z vinic nacházejících se ve střední oblasti severní Itálie Emilia-Romagna, asi 2 hodiny jihozápadně od Milana. Červené sladké přírodní perlivé víno s lahodnou a svěží květinovou vůní a ovocnou chutí. Lambrusco je jméno červených hroznů, ale i jednoho z nejoblíbenějších italských vín. Má tmavě červenou barvu s purpurovým nádechem, s delikátní svěží vytrvalou ovocnou vůní se zřetelným dotykem zralých šťavnatých hroznů.

  69 Kč

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem