Literatura

Každý z nás čte nejraději o tom, co je mu blízké, a co ho zajímá. A jelikož náš e-shop je zaměřen na nápoje, především pak na víno, tak samozřejmě nabízíme i s tím korespondující literaturu. Všechny vinaře a someliéry jistě potěší tato tematicky zaměřená kategorie, do které budeme postupně přidávat zajímavé čtení o nápojích a gastronomii.

 

Nejprodávanější

199
2101199210

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

 • Časopis Warehouse Kód: 57492
  Časopis/kniha Warehouse #1 RUM / RON / RHUM Speciál
  Vyprodáno

  Speciální číslo časopisu Warehouse #1 RUM / RON / RHUM se podrobně zabývá kategorií rumu ze všech možných úhlů pohledu. Kromě detailního popisu výroby se v něm čtenář může seznámit s portréty významných osobností spojených s rumem, s příběhy klasických koktejlů, s investováním do rumu, s novými legislativními normami i klasifikací rumu, a především s tím, jak se krok za krokem vyvíjela rumová cesta společnosti Ultra Premium Brands. Speciální číslo Warehouse #1 je díky svému komplexnímu pojetí skutečně jedinečným zdrojem informací, který vám ukáže nejen rozmanitost destilátu z cukrové třtiny, jeho párování s kávou nebo doutníkem, ale rovněž vám mimo jiné dodá inspiraci, jak například využít rum při vaření.

  Časopis Warehouse #1 představuje již od roku 2012 unikátní odborné periodikum, které je určené všem profesionálům i nadšencům se zájmem o pestrou škálu prémiových destilátů, přírodních vín, výběrové kávy a dalších výjimečných nápojů z celého světa.

  358 stran

  210 Kč
 • Průvodce nejlepšími víny České republiky 2017 - 2018 Kód: 3584
  Průvodce nejlepšími víny České republiky 2017 - 2018
  Vyprodáno

  Redakce časopisu WINE & Degustation vydává třetí ročník oblíbené publikace PRŮVODCE NEJLEPŠÍMI VÍNY ČESKÉ REPUBLIKY.

  První vydání se stalo cenným zdrojem informací pro všechny milovníky vína z domova i ze zahraničí, kteří mají o vína z České republiky zájem.

  199 Kč

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem