Literatura

Každý z nás čte nejraději o tom, co je mu blízké, a co ho zajímá. A jelikož náš e-shop je zaměřen na nápoje, především pak na víno, tak samozřejmě nabízíme i s tím korespondující literaturu. Všechny vinaře a someliéry jistě potěší tato tematicky zaměřená kategorie, do které budeme postupně přidávat zajímavé čtení o nápojích a gastronomii.

 

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

 • Časopis Warehouse #1 GIN Speciál Kód: 70891
  Časopis Warehouse #1 GIN Speciál
  Skladem (>5 ks)

  Speciální číslo časopisu Warehouse #1 s prostým názvem GIN se podrobně zabývá kategorií ginu ze všech možných úhlů pohledu. Kromě legislativního vymezení a obsáhlého historického vývoje tohoto destilátu se v něm čtenář může seznámit s popisem základních botanicals používaných při výrobě ginu i s tím, jaké metody se nejčastěji pro extrakci těchto přírodních složek využívají. Zatímco klasifikace ginu se zaměřuje na jednotlivé styly, opravdovou rozmanitost tohoto destilátu přináší až pomyslná ginová cesta kolem světa, která čtenáři postupně krok za krokem představuje jednotlivé značky ginu z portfolia společnosti Ultra Premium Brands.

  Speciální číslo Warehouse #1 je díky svému komplexnímu pojetí skutečně jedinečným zdrojem informací, který vám ukáže nejen giny z různých koutů světa, ale také možnosti, jak si jej vychutnat v rámci klasických i napůl zapomenutých koktejlů, případně jak lze gin párovat s doutníkem, či jej využít jako unikátní ingredienci při vaření. V neposlední řadě nezapomíná ani na prémiové toniky, neboť je to právě kvalita toniku, co podtrhne chuťový zážitek a povznese váš gin s tonikem do zcela jiné dimenze.

  Časopis Warehouse #1 představuje již od roku 2012 unikátní odborné periodikum, které je určené všem profesionálům i nadšencům se zájmem o pestrou škálu prémiových destilátů, přírodních vín, výběrové kávy a dalších výjimečných nápojů z celého světa.

  320 Kč
 • Časopis Warehouse Kód: 57492
  Časopis/kniha Warehouse #1 RUM / RON / RHUM Speciál
  Vyprodáno

  Speciální číslo časopisu Warehouse #1 RUM / RON / RHUM se podrobně zabývá kategorií rumu ze všech možných úhlů pohledu. Kromě detailního popisu výroby se v něm čtenář může seznámit s portréty významných osobností spojených s rumem, s příběhy klasických koktejlů, s investováním do rumu, s novými legislativními normami i klasifikací rumu, a především s tím, jak se krok za krokem vyvíjela rumová cesta společnosti Ultra Premium Brands. Speciální číslo Warehouse #1 je díky svému komplexnímu pojetí skutečně jedinečným zdrojem informací, který vám ukáže nejen rozmanitost destilátu z cukrové třtiny, jeho párování s kávou nebo doutníkem, ale rovněž vám mimo jiné dodá inspiraci, jak například využít rum při vaření.

  Časopis Warehouse #1 představuje již od roku 2012 unikátní odborné periodikum, které je určené všem profesionálům i nadšencům se zájmem o pestrou škálu prémiových destilátů, přírodních vín, výběrové kávy a dalších výjimečných nápojů z celého světa.

  358 stran

  210 Kč
 • Průvodce nejlepšími víny České republiky 2017 - 2018 Kód: 3584
  Průvodce nejlepšími víny České republiky 2017 - 2018
  Vyprodáno

  Redakce časopisu WINE & Degustation vydává třetí ročník oblíbené publikace PRŮVODCE NEJLEPŠÍMI VÍNY ČESKÉ REPUBLIKY.

  První vydání se stalo cenným zdrojem informací pro všechny milovníky vína z domova i ze zahraničí, kteří mají o vína z České republiky zájem.

  199 Kč

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem