Dárková vína

POTŘEBUJETE DÁREK? KUPTE VÍNO!

Potřebujete originální osobní či firemní dárek, nebo památku na vaši akci? Pak potřebujete VÍNO.

Víno je prostě ideální prezent, na který se nebude prášit v polici a nebude překážet na pracovním stole. A při jeho pití si každý vzpomene na váš či vaši společnost.

Udělejte radost lidem, na kterých vám záleží, odměňte své zákazníky za věrnost značce, nebo prostřednictví lahví vína rozšiřujte povědomí o vaší firmě.

Kvalitní a s láskou vybrané dárkové víno s vlastní etiketou, visačkou, nebo ve slušivé krabici potěší při každé příležitosti. A navíc si jejich nákup můžete odečíst z daní jako uznatelný výdaj! A to se prostě vyplatí :-)

Firemní dárky a balíčky

Dárková vína dodáváme stylově v pěkných papírových, dřevěných či jiných krabicích. Podle vašeho přání je vybavíme visačkou s popiskem, přáním, nebo firemním logem. Úspěch zaručen!

Dárkové balíčky

K dobrému vínu neodmyslitelně patří i pečlivě vybrané jídlo a chuťovky. Co třeba sladká překvapení v podobě pralinek, nebo slané olivy, luxusní paštika z kvalitního bio masa z českých chovů... Variací je bezpočet, počet lahví si sami určíte. A obvykle vám přidáme jednu láhev zcela zdarma jen tak pro radost.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.