Degustace vín

DEGUSTACE VÍN S PROFÍKY

Dobře vybrané kvalitní víno může být skutečným zážitkem. Tak si vaši akci zpestřete ochutnávkou vín s výkladem sommeliera! Na typu akce vůbec nezáleží, degustace se hodí na jakoukoliv soukromou oslavu i veřejnou akci.

Internetová vinotéka Winehouse.cz vám ráda zajistí kompletní přípravu i realizaci ochutnávky, a to včetně profi sommeliera, který každý doušek vína okoření zasvěcenými komentáři včetně zajímavostí.

degustace_1

Jak na to krok za krokem

Spojte se s námi. Sladíme představy a dohodneme podmínky. Ochutnávku vybraných vín zajistíme od A po Z včetně sommeliera, degustačního sousta nebo vámi vybraného občerstvení.

Degustovaná vína nabídneme vašim hostům na akci za zvýhodněné ceny.

A těšit se můžete na 10% slevu při dalším nákupu v online e-shopu Winehouse.cz.

degustace_2

Co vás čeká a nemine

Degustace není obyčejná pijatyka! Se sommelierem rychle a snadno zvládnete poznávání a hodnocení vína pomocí svých smyslů bez zbytečných nesmyslů.

Po jedné ochutnávce sice nebudete odborníkem na slovo vzatým, ale uděláte první krůček k tomu, abyste začali tříbit jemnost svých „vinných“ smyslů společně s citem a vkusem pro skutečně dobrá vína.

Každá degustace vín v režii Winehouse.cz má styl a úroveň. Odbornost sommeliera je stejně jako nejvyšší level hygieny samozřejmostí. Velmi dbáme také na osvětlení, co nejvhodnější teplotu a výběr kvalitních skleniček.

Víno můžete ochutnávat i sami, ale není to prostě ono. Degustace je originální zábava a žádá si přátele, kamarády, známé. Jen tak si můžete o víně nezávazně povídat a diskutovat o tom, jak komu který vzorek chutná. Víno je společenský nápoj, který sbližuje :-)