Odbourávače alkoholu

Čeká vás bouřlivý večírek, krátký spánek a pak jízda autem? Nebo vás už jenom nebaví ty vleklé kocoviny? Řešením je zrychlené odbourávání alkoholu v podobě odbourávačů. Nejedná se o žádný převratný zázrak, ale o uspíšení metabolického procesu!

Nabízíme odbourávače alkoholu v podobě přírodních výtažků, které jsou určeny pro efektivní odbourání alkoholu v krvi. Tyto moderní přípravky zatočí s opicí hladce a rychle, navíc šetrným způsobem pro vaše tělo.


Jak odbourat alkohol?

Ale jistě, na kocovinu dobře fungují i staré a dobré odzkoušené recepty našich babiček, jako třeba kvalitní vývar, česnečka, káva a především dostatek tekutin. Každý, kdo to ale někdy přehnal s večírkem, nám určitě dá zapravdu, že druhý den něco pozřít je nesnadné a rozhodně není zaručeno, že to nepůjde obratem ven. Ujal se pro to výstižný název „žaludek jako na vodě“.

Odbourávače alkoholu, které najdete v této kategorii jsou světovou špičkou v odbourávání negativních dopadů pití alkoholu a účinnou zbraní, jak redukovat zbytkový alkohol. Zrychlují o více než 40% metabolizaci alkoholu. Jejich prokazatelné účinky jsou podloženy klinickými studiemi. Nejen, že vám uleví, ale navíc vám budou osvěžující vzpruhou. A to jak večer, třeba při cestě domů, nebo po ránu. Jejich složení je většinou ryze přírodní.  Mají mnoho podob. Někdo dá přednost nápoji ve skle, někdo v plechovce a jiný zase praktickému cestovnímu balení, které je rozpustné ve vodě.  

Za jak dlouho vyprchá zbytkový alkohol?

 Když budete řešit, za jak dlouho vyprchá alkohol z vašeho těla, je důležité si uvědomit, že je to velmi individuální. Záleží na rychlosti metabolizmu, vaší váze, zdravotním stavu (především jater) a momentálním rozpoložení. Určitě doporučujeme zakoupit spolehlivý alkohol tester, abyste se s jistotou vyhnuli vysoké pokutě a odnětí řidičského průkazu.  Alkohol testery jsou jednorázové, nebo pro opakované použití, přičemž se liší hlavně svou cenou.

 Určitě je také důležité dát na subjektivní posouzení situace. I když třeba nenadýcháte, ale necítíte se stejně dobře, tak doporučujeme NEŘIĎTE! Vaše pozornost je snížená a nebudete pravděpodobně schopni reagovat v krizových situacích. A za jak dlouho tedy vyprchá zbytkový alkohol se s naprostou přesností stanovit nedá, ale přibližný čas vám může poskytnout řada kalkulaček.

Za jak dlouho vyprchá jedno pivo? 

Pokud vás opravdu zajímá, kdy po požití alkoholu můžete zase legálně řídit, a jak vám tento interval může zkrátit odbourávač alkoholu, tak si vyzkoušejte tuto kalkulačku. Spočítá vám přibližně, kdy se ve vašem těle zbytkový alkohol odbourá.

 

Nejprodávanější

 • Alcohol Killer, plech, 250ml 6 Kód: 41201
  Alcohol Killer, plech, 250ml
  Skladem (48 ks) Značka: Alkohol Killer
  • světová #1 v odbourávání alkoholu
  • o více než 40% rychlejší metabolizace alkoholu
  • prokázáno klinickými testy
  • osvěžující limetková chuť

  60 Kč

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem