Bumbu rum + 2 skleničky, Gift box, 40%, 0,7l

5 hodnocení
 
Efekt lupa
 

Rum byl vyroben ze šťávy cukrové třtiny vypěstované na Barbadosu, Belize, Brazílii, Kostarice, Dominikánské republice, El Salvadoru, Guyaně a Hondurasu.
Právě jedinečnost terroir pěstování třtiny po stalení sledovaný dal vzniknout unikátní směsi kde vzájemná kombinace dává rumu jeho jedinečnou komplexnost.

Dostupnost Vyprodáno
1 199 Kč
Kód produktu 62612
Značka Bumbu Rum
Kategorie Rumy
Položka byla vyprodána...
 

Rum Bumbu je vlajkovou lodí Bumbu rum Co., jehož receptura pochází ze 17. století od samotných námořníků, kteří se plavili v Karibiku. Vyrábí se za použití pouze zcela přírodních produktů a je destilován ručně.

Bumbu The Craft Rum byl vytvořen ze šťávy cukrové třtiny vypěstované na Barbadosu, Belize, Brazílii, Kostarice, Dominikánské republice, El Salvadoru, Guyaně a Hondurasu. Právě jedinečnost míst pro pěstování cukrové třtiny se všemi možnými faktory, které na třtinu v přírodních podmínkách působí, po staletí tradiční pálení a uchovávání v sudech, dává vyniknout unikátní směsi rumů jejíž vzájemná kombinace dává rumu jeho jedinečnou komplexnost.

Celkově rum nabízí komplexní aroma měkkého karamelu, banánů a vanilky. Chuť má středně plné tóny skořice, pražených oříšků a nového koření, která vede až do mírně sladké chuti a exploze ovocný podtónů.

Země původu Barbados
Obsah alkoholu 40 %
Objem lahve 0,7 l

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Bumbu-rum

Karibský rum z ostrova Barbados je prostě bomba, nebo spíš Bumbu? Ano, Bumbu je skvělý rum pocházející z ostrova Barbados. Ostrov, který leží na samotné hranici Karibiku a je součástí souostroví Malé Antily. Ostrov, jenž je právem pokládán za „rumovou kolébku“. Pěstování cukrové třtiny, ze které se rum Bumbu vyrábí, zde od nepaměti patří k hlavním zdrojům obživy místního obyvatelstva.

A s tím spjatá výroba rumu tu má tradici téměř 400 let. Za tu dobu, věřte, došlo k velkému vymazlení tohoto původně chuťově drsného nápoje. Díky zdokonalování v destilaci, míchání a skladování se z rumu stal opravdový balzám i pro ty nejrozmařilejší chuťové pohárky.


Bumbu Rum se vyrábí ze směsi nejkvalitnější cukrové třtiny z celé západní Indie. Rum je výjimečně vyvážený a jemný, aniž by obětoval bohatství své různorodosti. Bumbu Rum je s trochou nadsázky vlajkovou lodí celého ostrova a je založen na původním receptu vytvořeném námořníky, kteří tehdy do svého rumu přimíchávali původní karibské ingredience a nazývali je „Bumbu“. Jaké to jsou? Neřekneme (sami nevíme)! Základem je ale 8 druhů cukrové třtiny z 8 okolních států. V kombinaci s čistou a nefiltrovanou vodou, zráním v sudech po burbonu a ručním míchání vnikl tento jedinečný rumový kousek.

Vřele vám doporučujeme vyzkoušet Bumbu Rum, který koneckonců nabízí i náš e-shop. Bumbu Rum XO je opravdu záležitostí krásy a něhy. Hladký, bohatý a složitý ručně vyráběný rum vytvořený od nuly hlavním destilátorem. Bumbu XO zraje až 18 let v sudech z bourbonu a končí ve španělských bílých dubových sherry sudech, aby bylo dosaženo krásně vyváženého výsledku.

Takže sklenici s Bumbu rumem do dlaně, vítr do plachet a vzhůru na Barbados vstříc novým dobrodružstvím!

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.