Pyrat XO Reserve, 40%, 0,7l

15 hodnocení
 
Efekt lupa
 

Pyrat XO Reserva je rum pocházející z ostrova Anquily a je míchaný z velmi dobře vyzrálých rumů, starších 15 let s hutným a sladkým aroma.

Dostupnost Vyprodáno
699 Kč
Kód produktu 71
Značka Pyrat
Kategorie Rumy
Položka byla vyprodána...
 

Velmi oblíbený ke konzumaci samostatně. Každá láhev je certifikována číslem a vlastnoručním podpisem zodpovědným pracovníkem destilérky, který dozíral na ruční plnění lahví. Rum Pyrat XO Reserva chutná po vanilce, marcipánu, sladkém koření a vyzrálém ovoci, výrazné citrusové aroma.

Dezertní rum s dlouhým koncem.

Obsah alkoholu 40 %
Objem lahve 0,7 l

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

pyratKaribik je nejen domovem nejmalebnějších pláží, ale také ideálním prostředím pro pěstování cukrové třtiny, z níž se rodí vysoce kvalitní karibské rumy PYRAT.

Ručně vyráběné, ultraprémiové rumy PYRAT se míchají a ručně stáčejí v Karibiku. Při výrobě rumů PYRAT se dodržují velmi unikátní a tradiční postupy při míchání a zrání, jejichž výsledkem je elegantní a osobitý ultraprémiový destilát. Rumy PYRAT jsou precizní směsí pečlivě vybraných rumů zrajících v dubových sudech, které pocházejí z celého Karibiku. Při dávkové destilaci v kotlíkových destilačních přístrojích vzniká rum s výraznou chutí a bohatou vůní.


Mnohé rumy používané k míchání rumů PYRAT jsou až 15 let staré a některé se vyrábějí z původního, 300 let starého dřevěného destilačního přístroje, který je pečlivě udržován a dodnes používán. Po namíchání rumy PYRAT zrají v kombinaci individuálně vybraných sudů z francouzského dubu Limousin a speciálně opálených sudů z amerického dubu, což jim vtiskne bohatou a jemnou chuťovou komplexnost.

U nás na e-shopu máte možnost zakoupit rum PYRAT i v dárkovém balení v podobě luxusní dřevěné krabice. Takovýmto darem si získáte přízeň snad i samotného krále.