Aurelia Visinescu

Vinařství Aurelia Visinescu vzniklo v roce 2003 zásadami oenoložky Aurelie Visinescu a jejího spolupracovníka Steva Cacenca. Aurelia Visinescu, zamilovaná do přírody a fascinovaná vědou za Bacchovým nápojem, se rozhodla studovat enologii. Její vášeň pro víno přinesla ovoce - sen o vlastních vinicích a vinařství.

Dnes vinařství Aurelia Visinescu sdružuje 82 hektarů vinic a celková výrobní kapacita v Domeniile Sahateni dosahuje 1 000 000 lahví vína za sezónu. Každá lahev vína z vinařství Aurelia Visinescu přináší s sebou příběh vášně, tradičního řemesla a pozornosti věnované detailům.


Vína Aurelia Visinescu se vyrábějí v několika řadách, které osloví různé milovníky vína. Základní řada Nomad a Signum přináší skvělá rumunská vína za příjemnou cenu. Střední řady Karakter a Artisan se vyznačují vynikajícími rumunskými odrůdami a zemědělským duchem. Nejvyšší řada Anima je limitována vybranými ročníky a nabízí exkluzivní a vysoce kvalitní vína.

Ponořte se do světa vín Aurelia Visinescu a objevte jejich jedinečnou kombinaci vášně, kvality a tradice.

  • Aurelia Visinescu Nomad Pinot Noir 2016, 0,75l Kód: 39473
    Aurelia Visinescu - Nomad Pinot Noir 2020, 0,75l
    Skladem (5 ks) Značka: Aurelia Visinescu

    Základní, přitom krásné a plné červené od rumunské vinařky Aurelie. Typická rumunská odrůda Feteasca Neagra. Nomad je základní řada vinařky Aurelie Visinescu. Jednodušší, méně strukturované, ale velmi dobře a snadno pitelné. Takže pokud chcete plné červené víno za nízkou cenu, tady rozhodně chybu neuděláte. Výraznější ovocný profil - švestky, borůvky, brusinky. Ač zrálo v dubovém sudu, tak v chuti dřevo hraje jen vedlejší roli.

    199 Kč

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem