Beneventi

Beneventi je značka, která přináší nealkoholickou variantu známé italské klasiky pro ty, kteří si přejí vychutnat si lahodný nápoj bez alkoholu. RedBitter je jejich hlavním produktem, který nabízí osvěžující a vyváženou kombinaci červeného a hořkosladkého. Tento nápoj je skvělým základem pro příjemné dlouhé nápoje s přídavkem sodové vody, pomerančového džusu nebo ho lze použít i jako nealkoholický náhražku pro koktejly, například pro nealkoholický Spritz. 


Beneventi vám umožňuje si užít autentickou italskou chuť a atmosféru bez alkoholu. Jejich nealkoholické varianty vín, sektů a aperitivů jsou pečlivě vyrobeny s ohledem na kvalitu a chuť, aby vám poskytly autentický zážitek. Bez ohledu na to, zda preferujete červenou chuť RedBitter nebo jiné nealkoholické varianty, Beneventi vám přináší možnost vychutnat si skvělý nápoj bez alkoholu, který vás okouzlí svou chutí a osvěžujícím charakterem.

Připojte se k nám na cestě objevování nealkoholických italských klasik s Beneventi. Užijte si skvělé chutě červeného RedBitter a objevujte možnosti pro dlouhé nápoje se sodou, pomerančovým džusem nebo vytvořte své vlastní nealkoholické koktejly. S Beneventi si můžete užít lahodný a osvěžující zážitek z italského stylu bez alkoholu.

  • Beneventi Red Bitter, 0,7l Bez alkoholu Kód: 81434
    Beneventi Red Bitter, 0,7l
    Skladem (19 ks) Značka: Beneventi

    Nealkoholická varianta známé italské klasiky.

    179 Kč

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem