Blackwell

Blackwell je značka jamajských rumů, která v sobě kombinuje exotické chutě Karibiku a dlouhou tradici výroby rumů v Jamajce. Tyto rumy jsou vyráběny pod vedením rodiny Blackwell, která se v Jamajce věnuje výrobě rumů již po několik generací.

Jamajské rumy Blackwell jsou vyráběny z tradičních ingrediencí, včetně cukrové třtiny, která se na Jamajce pěstuje již po staletí. Kombinací tradičních postupů výroby a moderní technologie vznikají autentické rumy s unikátní chutí, které jsou oblíbené po celém světě. V nabídce značky Blackwell najdete širokou škálu produktů, včetně temných rumů s hlubokou a kořenitou chutí, ale také světlých rumů s ovocnými tóny a lehčí chutí.

Pro milovníky rumu je to neodolatelná nabídka, která zahrnuje různé druhy a stáří rumů, aby vyhověla každému vkusu. Jako doplněk pro vaše oblíbené koktejly nebo jako samostatný nápoj, jamajské rumy Blackwell jsou skvělou volbou pro ty, kteří hledají autentické chutě Karibiku. Ať už máte rádi sladší tóny nebo kořenitou chuť, Blackwell nabízí širokou škálu rumů, ze které si každý vybere.

 • Blackwell Jamaica rum, 40%, 0,7l Kód: 2383
  Blackwell Jamaica rum, 40%, 0,7l
  Skladem (1 ks) Značka: Blackwell

  Blackwell Fine Jamaican Rum má zářící barvu s hlubokými jantarovými tóny. 

  Jemný a sladký začátek s chutí vanilky a karamelu je následován chutí pečených marshmallow a přirozeným kořeněným závěrem.

  659 Kč

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem