Bodegas Ramirez

Bodegas Ramirez je rodinné vinařství v oblasti Rioja, které produkuje kvalitní vína již více než sto let. Své vinice se snaží pěstovat ekologicky šetrným způsobem a používají moderní technologie, aby zajistili co nejvyšší kvalitu svých produktů. Mezi jejich nejznámější vína patří Gran Reserva a Reserva, která zrají ve francouzském dubovém sudu po dobu alespoň dvou let. Vinařství se pyšní také několika oceněními, včetně zlaté medaile na prestižním mezinárodním vinařském veletrhu v Bordeaux.

Jedním z klíčových faktorů úspěchu vinařství Bodegas Ramirez je důraz na tradici a respekt k přírodě. Každý ročník vína se vyznačuje unikátním charakterem a chutí, kterou lze přičíst nejen kvalitě půdy, ale také technologii a dlouholetému know-how rodiny Ramirezů. Pokud hledáte vynikající víno z oblasti Rioja s dlouhou tradicí a zkušeností, vinařství Bodegas Ramirez je tou správnou volbou.

  • ramirez reservamed Kód: 8703
    Rioja Reserva - Bodegas Ramirez 2016, 0,75l
    Skladem (4 ks) Značka: Bodegas Ramirez

    Španělské suché červené víno z oblasti Rioja. Temně fialová barva. Vůně tmavých plodů s kouřovým dotekem zrání na dřevě spolu s vanilkou a lékořicí. Kořenitá a plná chuť spolu s koncentrovaným projevem černého rybízu společně s dotekem kávy. Dochuť jemný a dlouhý. Zrálo 18 měsíců ve francouzských a amerických sudech a následně 2 roky v lahvi.

    399 Kč

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem