Bruichladdich

Palírnu Bruichladdich postavili v roce 1881 bratři Harveyové naproti západnímu břehu jezera Loch Indaal na ostrově Islay u západního pobřeží Skotska. Podnik vyrábí tři základní druhy jednosladových whisky: Bruichladdich (bez rašeliny), Port Charlotte (se silnou rašelinou) a Octomore (se silnou rašelinou) a gin The Botanist.

Skotská whisky Bruichladdich je absolutně ryzí nezušlechťovaná whisky s komplexní a příjemně květinovou chutí i vůní. Destiluje se ze 100% skotského ječmene za použití původních strojů z viktoriánské doby a původní řemeslnou technologií. Jedná se o přírodní whisky, nefiltrovanou za studena. Nenechte se zmást moderním designem lahví. Jejich obsah na vás dýchne kouzlo starých časů.

 • Bruichladdich Islay Barley 2011 Kód: 57078
  Bruichladdich Islay Barley 2011, Gift box, 50%, 0,7l
  Skladem (1 ks) Značka: Bruichladdich

  Řada Islay byla vždy misí. Již mnoho let se snaží předvést fenomén „terroir“ v single malt whisky - víra, že půda, podnebí, mikroklima, zeměpisná orientace, přírodní vlivy a místní povětrnostní systémy ovlivní kvalitu a chuťový profil ducha, což z něj činí jedinečný výraz „místa“.
  Bruichladdich Islay barley 2011 se destiluje z ječmene vypěstovaného na šesti západních a středních farmách Islay v roce 2010.

  1 499 Kč

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem