Brut Dargent

Brut Dargent je významným francouzským výrobcem šampaňského a jiných jemných vín. S více než 100 letou historií patří mezi nejuznávanější vinařství Champagne. Vinařství se specializuje na produkci šumivých vín z odrůd Chardonnay, Pinot Noir a Pinot Meunier, které jsou pečlivě pěstovány a zpracovávány s ohledem na tradiční metody a moderní technologie.

V našem portfoliu najdete širokou škálu vín, od klasických šumivých vín po speciální edice pro ty nejvýznamnější příležitosti. Naše vína jsou ceněna pro svou plnost, bohatost chutí a vůní a jsou často označována jako některá z nejlepších vín v oblasti Champagne. Snažíme se poskytnout našim zákazníkům co nejlepší zážitek z nákupu vína, a proto se vždy snažíme nabídnout konkurenceschopné ceny. Objednejte si dnes šumivé víno od Brut Dargent a užijte si autentický zážitek z tohoto klenotu francouzského šumivého vína.

  • Brut Dargent L'Orangerie Spritz, 0,75l Kód: 77214
    Brut Dargent L'Orangerie Spritz, 0,75l
    Skladem (7 ks) Značka: Brut Dargent

    Svůdná kombinace oblíbeného sektu Brut Dargent, vyrobeného tradiční metodou zrání v lahvích, tzv. Méthode traditionnelle a hořkého likéru s přírodním pomerančovým aroma. Elegantní etiketa dodává Brut Dargent Spritz díky vybrané kvalitě papíru a použití ozdobných prvků atraktivní a vysoce kvalitní vzhled, který zaručeně upoutá. 

    259 Kč

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem