Cantine di Ora

Cantine di Ora je italské vinařství, které se nachází v oblasti Trentino-Alto Adige v severní Itálii. Vinařství je obklopeno nádhernými kopcemi, které jsou ideální pro pěstování hroznů pro víno. Cantine di Ora má bohatou historii, sahající až do roku 1860, kdy bylo založeno.

Od té doby se vinařství specializuje na výrobu vysoce kvalitního vína, a to s ohledem na tradiční techniky i moderní technologie. Každý krok výroby je pečlivě plánován a řízen tak, aby se dosáhlo co nejlepší kvality vína. Vinaři v Cantine di Ora jsou vášniví a oddaní kvalitě a chuti jejich vín.

Cantine di Ora nabízí širokou škálu vín, včetně bílých, červených a růžových vín. Mezi nejoblíbenější patří jejich Pinot Grigio, Chardonnay, Sauvignon Blanc, Pinot Noir a Cabernet Sauvignon.

  • CANTINE di ORA Valpolicella Ripasso DOC Superiore, 0,75l Kód: 40203
    Valpolicella Ripasso DOC Superiore - CANTINE di ORA, 0,75l
    Skladem (5 ks) Značka: Cantine di Ora

    Rubínově červené suché víno s s fialkovými odlesky a velmi dobrou viskozitou. Plná elegantní vůně připomíná vyzrálé višně, zavařeninu z nich s nádechem sladkého koření. Široká chuť zaujme ovocnými tóny červeného ovoce s pikantní kořenitostí a hebkou tříslovinou. Dlouhý závěr. Odrůdy hroznů: Corvina, Corvinone, Rondinella z oblasti Veneto.

    309 Kč

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem