Debowa

Vítejte v kategorii značky Debowa, která přináší prvotřídní polskou vodku na vaše stoly. Debowa je synonymem pro kvalitu, tradici a vášeň výroby vodky. Debowa se pyšní svými prvotřídními ingrediencemi, které jsou starostlivě vybírány pro dosažení jedinečné chuti a kvality. Polská vodka Debowa je vyráběna z nejkvalitnějšího obilí a čisté pramenité vody, které jsou základem pro její exkluzivní charakter. Každý doušek této vodky je plný bohatého a jemného aroma, které potěší každého milovníka vodky.


Na Winehouse.cz vám nabízíme výběr prémiových polských vodek značky Debowa. Přijďte a objevte tuto vynikající vodka, která zaujme svou kvalitou a chutí. Bez ohledu na to, zda ji konzumujete čistou, jako základ pro koktejly nebo na ledu, Debowa vám přinese nezapomenutelný zážitek a potěší váš vkus.

 • debowa Kód: 80919
  Debowa Oak Barrel premium Polish vodka, 40%, 1 l
  Skladem (1 ks) Značka: Debowa

  Tato vodka je vyrobena z nejlepšího polského rektifikovaného ducha. Vyrábí se velmi zvláštním způsobem, obsahuje krystalickou vodu a vodno-alkoholický roztok extrahovaný ze speciálně vybraných rostlin, který poskytuje produktu
  charakteristickou, jemnou chuť uznávanou nejlepšími znalci.

  1 599 Kč

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem