Follador

Vinařství Follador, založené v roce 1769, je rodinný podnik, který se nachází v srdci italského regionu Treviso. Dlouholetá tradice a vášeň pro vinařství se zde předává z generace na generaci, což vytváří silné pouto mezi rodinou a jejich vinicemi.

Follador se specializuje především na výrobu šumivých vín, zejména Prosecca, který je považován za jeden z nejlepších na světě. Vyrábějí také vysoce kvalitní bílá, růžová a červená vína z odrůd, jako jsou Glera, Pinot Grigio, Pinot Bianco, Pinot Nero a Merlot.

Vinice Follador se rozkládají na úrodných svazích, které těží z příznivého klimatu a bohaté půdy, poskytující ideální podmínky pro pěstování různých odrůd révy. Výsledkem je široká škála vín s výrazným charakterem a jedinečnými chutěmi, které odrážejí místní terroir.

Na Winehouse.cz nabízíme výběr špičkových vín z vinařství Follador, která zahrnují šumivá vína, bílá, růžová a červená vína. Připojte se k nám na degustační cestě a objevte, jak vinařství Follador kombinuje rodinnou tradici, vášeň a kvalitu ve svých výjimečných vínech.

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem