Frapin

Cognac Frapin à Segonzac - : Destination CognacNabídku luxusních francouzských koňaků na našem e-shopu rozšířila značka koňaků Frapin. Rodina Frapin pochází z jihozápadní Francie, kde se již roku 1270 trvale usídlila. Odjakživa se zabývali vinařstvím. Na destilaci koňaků, tedy pálenek z vína, se specializovali až mnohem později. Od té doby jsou však po celých jednadvacet generací slavní na celém světě! 


Jejich panství vlastní 340 hektarů půdy výhradně v oblasti Grande Champagne, z nichž 240 je osázeno vinnou révou. Rodina Frapin sídlí v krásném zámku Fontpinot v městečku Segonzac. Nejslavnějším členem této rodiny byl v 16. století spisovatel Francois Rabelais, po němž je pojmenována prestižní láhev koňaku. Sídlo Frapin je také jediným koňakovým podnikem, kterému bylo povoleno nazývat se Chateau v rámci celé oblasti Grande Champagne cru. Vedle mnoha ocenění je koňak Frapin věhlasný také díky tomu, že byl prvním, kde byla vynalezena metoda multi-vintage blend, kombinující ročníky z různých let.  Vytvořili tak dokonalou chuť koňaku, kterou u nás máte nyní možnost ochutnat i vy!

 

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

 • Cognac Frapin XO VIP, 40%, 0,7l Kód: 64848
  Cognac Frapin XO VIP, 40%, 0,7l
  Na cestě Značka: Frapin

  Barva vás zaujme hned na první pohled svými bronzovými tóny a přírodní čistotou. Vůně je vyvážená a jemná s příjemnými květinovými tóny, které jsou na závěr zvýrazněny lehkou dřevitostí. V chuti překvapí paleta intenzivních a rozmanitých chutí, s tóny čokolády, sušeného ovoce, kandovaného ovoce a perníku.

  4 299 Kč
 • Cognac Frapin 1270, 40%, 0,7l Kód: 64847
  Cognac Frapin 1270, 40%, 0,7l
  Skladem (1 ks) Značka: Frapin

  Jeho teplé zlaté odstíny mu dodávají krásnou slámovou barvu, kterou získá v nových dubových sudech z Limousinu. Chuť je plná, jemná a vyvážená. Dlouhý závěr je způsoben velmi zvláštní destilací přes jemné kaly, s lehkými náznaky vanilky nebo toastu.

  1 139 Kč

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem