Jean-Baptiste Audy

Jean-Baptiste Audy je vinařství, která bylo založeno v roce 1906 Jeanem Bapstiste Audym. Kromě distribuce vín z rodinných vinic, které jsou pravidelně hodnoceny jako nejlepší z jejich apelací, je JB AUDY také privilegovaným hráčem v distribuci Bordeaux Grands Crus Classés.


Jean-Baptiste AUDY je zcela rodinná obchodní společnost s pevnou finanční základnou. Stoleté sklepy Quai du Priourat skrývají několik milionů lahví a společnost nabízí distributorům po celém světě všechna bordeauxská vína v perfektních skladovacích podmínkách. Jean-Baptiste AUDY je uznáván za vytváření, díky technickému týmu svých vlastních vinic, velmi rozsáhlých partnerství s vinicemi všech bordeauxských apelací. Distribuce těchto exkluzivních vín, stejně jako všech Cru Classés z Bordeaux a našich vlastních rodinných zámků, zaručuje všem zákazníkům kompletní a kvalitní sortiment.

Ať už hledáte sladké bílé víno, robustní Merlot, nebo praktičnost vína v Bag in Box, u Jean-Baptiste Audy najdete kvalitní a autentickou chuť Francie.

Žádné produkty od výrobce Jean-Baptiste Audy nebyly nalezeny....