La Cantina Pizzolato

La Cantina Pizzolato se specializuje na výrobu šumivých vín, která jsou spojena s tradičními technikami a respektem k přírodě. Jejich široká škála zahrnuje Sparkling Rosé, Spumante Pinot Grigio, Sparkling Pinot Grigio, Spumante Moscato a Spumante Prosecco, které vám přinesou osvěžující a harmonický zážitek.

Vinařství Pizzolato se řídí ekologickými principy a dlouholetou tradicí rodinného podniku. S využitím moderních technologií a péčí o vinice vytvářejí vína, která zachovávají autenticitu italských vín a vyjadřují jedinečný charakter jejich regionu.

Vychutnejte si kvalitu a lahodnost italských šumivých vín z vinařství La Cantina Pizzolato a prožijte výjimečný okamžik plný radosti a slavnostní atmosféry. Objednejte si své oblíbené lahůdky z našeho eshopu Winehouse.cz a dopřejte si skvělý zážitek s každým douškem.

  • Pizzolato Sparkling Rosé Extra Dry Organic M USE, 0,75l Kód: 49851
    Pizzolato Sparkling Rosé Extra Dry Organic M-USE, 0,75l
    Skladem (4 ks) Značka: La Cantina Pizzolato

    Šumivé víno s certifikací Organic & Vegan, zvlášť suché, s jemným perlením, se světle růžovou barvou. Ve vůni dominuje vjem květin a červeného ovoce. Příjemné víno, s elegantní strukturou, jemnou chutí a vynikajícím dozvukem.

    249 Kč

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem