Loch Lomond

Loch Lomond Original - skotská whisky, která je pojmenována podle jezera Loch Lomond v Jižním Skotsku. Tato whisky je vyráběna v destilerii Loch Lomond Distillery, která se nachází v městečku Alexandria nedaleko jezera.

Loch Lomond Original whisky je jednou z nejpopulárnějších whisky vyráběných v Jižním Skotsku. Tato blended whisky je vyrobená smísením sladových i obilních whisky z různých destilerií. Její charakteristická sladkost a aroma jsou inspirovány největším sladkovodním jezerem v Jižním Skotsku, Loch Lomond, které je obklopeno krásnou kopcovitou krajinou a je domovem mnoha druhů rostlin a zvířat.


Loch Lomond Original whisky má jemnou a hladkou texturu s lehkým závanem dýmu a výraznými tóny karamelu, vanilky a medu. Tato whisky získala mnoho ocenění za svou vynikající kvalitu a chuť, včetně zlatých medailí na mezinárodních soutěžích.

Pokud jste fanouškem whisky, určitě byste si měli vyzkoušet Loch Lomond Original whisky a objevit nezapomenutelnou chuť a aroma tohoto jedinečného nápoje z Jižního Skotska.

 • 78830 loch lomond original 40 0 7l Kód: 78830
  Loch Lomond Original, 40%, 0,7l
  Skladem (6 ks) Značka: Loch Lomond

  Barva whisky je jantarová.
  Chuť sladkého medu, citrusových plodů a jemný nádech kouře na závěr.

  539 Kč

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem