Magners

Magners Irish Cider je značka nápoje zvaného cider, který je vyráběn v irském hrabství Tipperary společností C&C Group. Jejich sortiment zahrnuje druhy cideru jako např. Originál, Light, Berry, Pear a Rosé. Cider byl původně vyráběn pod názvem Bulmers Irish Cider a pod tímto názvem se také nadále prodává v Irsku, ačkoli výrobek již nepatří společnosti H. P. Bulmer. Na všech ostatních trzích se prodává pod názvem Magners.


Prvním trhem, kde se Magners začal prodávat, byla v květnu 1999 Mallorca ve Španělsku a v červenci 1999 Mnichov v Německu. Ve Spojeném království se Magners poprvé začal prodávat koncem roku 1999, kdy byla značka uvedena na trh v Severním Irsku. Společnost C&C zavedla značku prodejem velkoobchodníkům a maloobchodníkům v Londýně, Glasgow, Birminghamu a Cardiffu.

Ochutnejte u nás tento nápoj s dlouhou tradicí a věřte, že budete okouzlení jeho osvěžující chutí, ve které se skrývají jablka té nejvyšší kvality.

  • Magners Original Cider, 24x0,33l Kód: 9190
    Magners Original Cider, 24x0,33l
    Skladem do 24h Značka: Magners

    Magners Original je přírodní, jemně perlivý jablečný cider z Irska. Vyrábí se tradičními postupy z pečlivě vybraných přírodních ingrediencí. Jablečná šťáva získaná lisováním 17 odrůd jablek z vlastních sadů se po dobu osmi týdnů podrobuje kvasnému procesu. Zkvašená tekutina se následně přelije do dřevěných kádí, ve kterých několik měsíců zraje, až dospěje v osvěžující nápoj Magners Original.

    969 Kč

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem