Nemiroff

nemiroff

Ukrajinské vodky Nemiroff patři mezi jedny z nejlepších. Již od roku 1997 vyrábí společnost Nemiroff alkoholické nápoje té nejvyšší kvality a řadí se tak mezi světové lídry ve výrobě vodky. Vodka Nemiroff získala mnohá ocenění v prestižních soutěžích napříč celým světem. Oblíbená je především díky své jemnosti a vysoké kvalitě, které je dosaženo poctivým a tradičním výrobním postupem. V nabídce nemají jen obyčejnou klasickou vodku, ale celou řadu ochucených vodek. Velmi vyhledávanou je speciální medová nebo kmínová vodka. Vyznavači tohoto druhu alkoholického nápoje si ji jistě vychutnají čistou. Velkou radost vám ale zaručí i ve formě různých long drinků a míchaných koktejlů. Klasickou nebo třeba i medovou vodku si u nás můžete zakoupit v podobě miniatur. To pro případ, kdybyste chtěli opatrně vyzkoušet více z jejich repertoáru.

 • Nemiroff de Luxe vodka, 40%, 1l Kód: 41588
  Nemiroff de Luxe vodka, 40%, 1l
  Skladem (2 ks) Značka: Nemiroff

  Vodka elitní třídy s dokonale jemnou chutí. Při výrobě vodky elitní třídy (do níž vodka Nemiroff Premium patří) vodka pročištěná klasickou technologií prochází dalším čištěním pomocí speciálně připraveného absorbentu.

  Název Nemiroff Premium je naprosto pochopitelný, protože latinské slovo pro „nejlepší“ je „premium“. Je to aktivní, silná a zároveň překvapivě jemná vodka s mírnou mátovou příchutí, která jí dodává dlouhou smetanovou doznívající chuť.

  399 Kč

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem