Perlage

Italská organická šumivá vína

perlageHistorie vinařství Perlage sahá až do roku 1985, kdy se sedm bratrů Nardiových na popud svého otce Tiziana a matky Afry rozhodlo vydat na cestu ekologického zemědělství. Společnost začala s vinicí Riva Moretta v srdci samotné oblasti Prosecco DOCG.

Dnes je značka Perlage celosvětově uznávána mezi nejvýznamnějšími italskými organickými šumivými víny a společnost je jedním z mála výrobců organického vína v oblasti Prosecco Conegliano Valdobbiadene DOCG.


Společnost Perlage je uznávána také pro svou tradici a inovace při výrobě svých ekologických a od roku 2004 také biodynamických vín. Zacílení společnosti na udržitelnost ve vinařství zahrnuje celý výrobní proces, od výběru nejvhodnější půdy pro jednotlivé odrůdy révy vinné. Environmentální udržitelnost spočívá v mimořádné péčí v každém zemědělském kroku na vinicích, ve všech fázích vinifikace a konzervace až po prodej vína zákazníkovi.

Perlage je synonymem pro eleganci a dobrou kvalitu organických vín, pro správné obchodní postupy a vášeň svých lidí. Respektuje svůj původ a budoucnost, jde cestou vytvořenou lidmi, příběhy, prolínáním vinné révy a životů, pupenů a zralých plodů, objevy a znovuobjevováním, výzkumem i kreativitou. Tuto harmonii prvků obnovuje Perlage ve svém organickém Proseccu, které vyvažuje barvu čistoty, vůni tradice a chuť kvality.

 • Perlage Canah Brut, DOCG, 0,75l Kód: 41607
  Perlage Canah Brut, DOCG, 0,75l
  Skladem (6 ks) Značka: Perlage

  Organic Prosecco Spumante, Valdobbiadene Prosecco Superiore DOCG, Vegan

  Vzhled: Světle slámově žlutá barva

  Vůně: Ovocné tóny jablek a citrusů

  Chuť: Harmonická, s dlouhou dochutí

  389 Kč

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem