Pinaq

pinaq

Lahodné holandské likéry

Lahodné likéry Pinaq z Holandska jsou inspirovány vzrušením z objevování nového a tajemného. Přináší vám legendy zpoza z přímořský oblastí a ostrovů. Piñaq ztělesňují odvážného ducha a dobrodružství v každé láhvi této tropické směsi zralého ananasu, mučenky, francouzského koňaku a holandské vodky. Jsou ideálním základem pro míchané drinky a koktejly. Věřte, že ve fantazii se meze nekladou.

1089
1090110891090

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

 • Pinaq Rose, 17%, 1l Kód: 58203
  Pinaq Rose, 17%, 1l
  Vyprodáno Značka: Pinaq

  Uvnitř růžové metalické láhve ve tvaru ananasu vás čeká parádní kombinace francouzského VSOP koňaku, prémiové holandské vodky a svěžího rosé. Pinaq Rosé voní po exotickém ovoci s nádechem malin, jahod a červených jablíček.
  V chuti dominuje drobné bobulovité ovoce, které doplňuje lehkost růžového vína a elegance příjemně kulatých koňakových not. Skvělý jen tak, parádní jako základ do míchaných drinků!

  1 089 Kč
 • Pinaq Colada, 17%, 1l Kód: 58202
  Pinaq Colada, 17%, 1l
  Vyprodáno Značka: Pinaq

  Pinaq Colada uvnitř bílozlaté láhve ve tvaru ananasu se ukrývá dekadentní kombinace jamajského rumu, prémiové holandské vodky a čerstvé smetany. Dohromady je to velká paráda, kterou si užijete jen tak do skleničky, ale především jako skvělý základ míchaných drinků.
  Tak svému domácímu baru dopřejte trochu exotiky. Pinaq Colada voní i chutná po hebké smetaně, čerstvém kokosu, vanilce, ananasu a rumu s lehkým dotekem karamelu.

  1 089 Kč
 • Pinaq Blue, 17%, 1l Kód: 58201
  Pinaq Blue, 17%, 1l
  Skladem (8 ks) Značka: Pinaq

  Uvnitř se ukrývá kombinace exotické ovocné šťávy, vodky, francouzského koňaku a šafránu.

  1 089 Kč
 • Pinaq Gold, 17%, 1l Kód: 58200
  Pinaq Gold, 17%, 1l
  Vyprodáno Značka: Pinaq

  Pinaq Gold uvnitř se ukrývá neméně dekadentní kombinace francouzského VSOP koňaku, prémiové holandské vodky a šťavnaté sladkokyselé mučenky neboli marakuji. Po přivonění ucítíte ovocnou vůni ananasu a mučenky v doprovodu medových not a karamelu.
  Na patře je likér svěží, příjemně nakyslý a výrazně ovocný, s hřejivým koňakovým závěrem. Skvělý jen tak do skleničky, parádní do míchaných drinků!

  1 089 Kč

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem