Propstei Ebernach

Za tradicí vinařstvím Ebernach stojí Cochemské rodinné vinařství. Bratři Dr. Peter-Josef Zenzen a Heinz-Rudolf Zenzen si dali za cíl úspěšně navázat na dlouholetou tradici vinařství Kloster Ebernach, které má téměř 350letou historii:
V roce 1673 převzal zařízení i vinici klášter. Taková tradice potřebuje zkušenosti – a ty bratři Zenzenové mají. 13. generace rodiny Valwigů se věnuje vinařství, Heinz-Rudolf a Dr. Peter-Josef Zenzen poznal vinařské řemeslo již v dětství. Dnes je dr. Peter-Josef Zenzen Manažer vinařství Einig Zenzen v Kaisersesch. Rodinný podnik prodává vysoce kvalitní vína z celého světa – z celého světa. Ve Weingut Ebernach využíváme všechny tyto zkušenosti,

Vinařství spoléhá na kvalitu prostřednictvím zkušeností – a hlavní sklepmistr Christian Kruft toho má spoustu! Jako sklepmistr zajišťuje mladý vinař kvalitu klášterního vína Ebernach. Christian Kruft pochází původně z Rheinbrohlu a odtud pramení jeho nadšení pro dobré víno. Odešel do Ahru na vyučení vinařem, po kterém strávil šest měsíců ve vinařství Eberbach Abbey. Christian Kruft se vyučil technikem pro vinařství a mezitím sbíral zkušenosti i v biodynamickém vinařství v Rheinhessenu. Mladý vinař naposledy působil ve Werderu an der Havel, odtud se povedlo ho získat pro vinařství Ebernach.

Žádné produkty od výrobce Propstei Ebernach nebyly nalezeny....