Rivani

Rivani Prosecco, známka vinařské excelence od Schenk Italia, jednoho z největších výrobců a exportérů italských vín, je vrcholným příkladem, jak rozmanitost italské půdy a odrůd hroznů může přinést unikátní vinařské zážitky. Díky neustálému zavádění moderních technologií a kvalitních systémů v jejich špičkovém vinařství, Schenk Italia udržuje své produkty na špičkové úrovni, což umožňuje Rivani Prosecco vyniknout nejen ve své kvalitě, ale i v rozmanitosti nabízených vín.

Silné partnerství s producenty z celé Itálie umožňuje Schenk Italia nabízet širokou škálu produktů, od těch základních až po prémiové, čímž splňuje specifické potřeby každého trhu. Tým vysoce kvalifikovaných a zkušených enologů je připraven asistovat zákazníkům při vytváření jejich vlastních, na míru šitých produktů.


Rivani Prosecco od Schenk Italia, jednoho z předních výrobců a exportérů italských vín, je dokonalým příkladem toho, jak moderní vinařské technologie a důkladný vývoj produktu mohou vytvořit šumivá vína nejvyšší kvality. Schenk Italia, se svým státem umění vinařství, neustále aktualizovaným o moderní technologie a kvalitní systémy, přináší na trh Rivani Prosecco – víno, které reprezentuje bohatou rozmanitost italských vinic.

Silné vztahy s producenty z nejdůležitějších vinařských oblastí Itálie umožňují Schenk Italia nabídnout širokou paletu vín, od vstupní úrovně po prémiové produkty, čímž vyhovuje požadavkům každého trhu. Tým vysoce kvalifikovaných a zkušených enologů Schenk Italia pracuje na vývoji produktů, které jsou přizpůsobené specifickým potřebám zákazníků, ať už jde o šumivá vína Frizzante nebo exkluzivní Prosecco

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem