Rum KingsYaad

Vychutnejte si autentický jamajský rum značky KingsYaad Rum, který je výsledkem bohaté historie a tradice, spojené s odvětvím cukru na Jamajce. Ostrov se může pyšnit těžkou prací a inovacemi, které přinesly rumu mezinárodní uznání. Jamajka si váží svých hodnot a chrání své jedinečné dědictví, a proto se odmítá podvolit industrializaci výroby rumu.


Jamajské klima a přírodní prostředí umožňují cukrové třtině rychlý růst a vytváření bohaté chuti. Rum KingsYaad se vyrábí s pomocí jedinečných metod destilace, které odlišují jamajský rum od ostatních. Při výrobě se stále používají tradiční formovací nádoby a malé sudy, které přispívají k intenzivnímu a čistému výrazu rumu.

Na Winehouse.cz si můžete objednat autentický jamajský rum značky Rum KingsYaad a zažít nezapomenutelnou chuť Karibiku. Vychutnejte si unikátní výraz rumu s bohatou historií, který je opravdovým přírodním pokladem. Přijďte a objevte jedinečné nuance, které se promítají do každého doušku a přinášejí vám nezapomenutelný zážitek.

  • Rum Kingsyaad Blood Devil Edition, 40%, 0,7l Kód: 81016
    Rum Kingsyaad Blood Devil Edition, 40%, 0,7l
    Skladem (1 ks) Značka: Rum KingsYaad

    Jamajský rum Blood Devil Edition se vyznačuje harmonií a intenzitou, typickou pro tento ostrov. Tóny citrusového kompotu a vyzrálého ovoce svědčí o dlouhé a pečlivé fermentaci (3 týdny). Dotek manga a passion fruit příjemně ladí a podtrhává aroma kakaa, kávy a tabáku.

    1 062 Kč

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem