Santero

santero

Už jste slyšeli o rumech Santero z Dominikánské republiky? Pokud ne, tak vřele doporučujeme! Chutnat budou především těm, kteří mají v oblibě sladké rumy neboli elixíry. Zamilujete si je pro jejich jemně sladkou a bohatou chuť. Vyrábí se ze té nejlepší cukrové třtiny, ovoce a směsi macerovaného koření a rozinek. Jak známo, tak v Dominikánské republice se vyrábí prvotřídní rumy světového významu a rumy Santero rozhodně nepatří k výjimce. Pokud si potrpíte spíše na kvalitní neochucené rumy, tak navštivte naší sekci s rumy. Máte z čeho vybírat!

 • Rum Santero Elixir, 34%, 0,7l Kód: 42812
  Rum Santero Elixir, 34%, 0,7l
  Skladem (2 ks) Značka: Santero

  Santero Elixír je dominikánský rum s bohatou jemnou sladkou chutí. Důležitým faktem je, že se v této zemi produkují rumy té nejvyšší kvality. Dominikánská Republika je známá především coby producent té nejkvalitnější cukrové třtiny a tudíž má skvělé předpoklady pro výrobu toho nejjemnějšího rumu.
  Santero Elixir se vyrábí z nejlepší vybrané cukrové třtiny, ve které jsou více než měsíc macerované rozinky, díky kterým rum dostává jedinečně jemné aroma a chuť. Má jantarovou barvu, kterou doplňuje aroma rozinek, švestek, koňaku a koření.

  539 Kč

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem