Setteanime

Vinařství Setteanime se nachází v severní části Itálie, v oblasti Veneto, v blízkosti města Treviso, což je oblast známá pro svoji půdu a klimatické podmínky, které jsou ideální pro pěstování vinné révy. Setteanime je známé pro výrobu kvalitních vín a je hodnoceno jak zákazníky, tak odborníky ve vinařském průmyslu​​. Setteanime je hrdé na svou produkci vysoce kvalitních vín, zejména svého Prosecco, které je v souladu s přísnými normami DOCG (Denominazione di Origine Controllata e Garantita), což je italská označení pro vína s kontrolovaným a garantovaným původem.


Vinařství je inspirováno regionální historií a kulturou, což je zřejmé z jeho názvu, který je odvozen od italského výrazu pro "sedm duší". Také je inspirováno literárními díly Ernesta Hemingwaye, který trávil čas v této oblasti jak jako voják, tak jako spisovate.

 • Prosecco Treviso DOC Extra Dry Setteanime, 0,75l Kód: 83348
  Prosecco Treviso DOC Extra Dry - Setteanime, 0,75l
  Skladem (6 ks) Značka: Setteanime

  Na první ochutnání Vás okouzlí jeho svěží a elegantní chuť.
  Harmonická rovnováha kyselinek a cukru tohoto prosecca je perfektně vyvážená a dodává mu rozmanitou paletu chutí. Můžete očekávat nádechy hrušek, jablka, citrusů a bílých květů, doplněné jemnými tóny mandlí a ořechů. Jeho delikátní a jemná chuť se skvěle doplňuje s lehkými předkrmy, mořskými plody, bílým masem a čerstvými sýry.

  309 Kč

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem