The London Essence

Společnost The London Essence při výrobě svých mixerů využívá poznatků získaných během spolupráce s předními parfumerskými domy. Odborníci pečlivě vybírají to nejlepší ovoce a rostliny, které se pěstují ve francouzském Grasse. Z nich poté vydestilují vonné esence věrně zachycující podstatu dané rostliny nebo ovoce. Výsledkem je chuťově perfektní a na aroma bohatý mixer, který nezakrývá chuť destilátu, ale naopak ji zvýrazňuje.

Chuťový profil každého produktu vznikl s ohledem na konkrétní destilát, kterému toniky a limonády The London Essence umožní vyniknout. Nápoje zaujmou také jemným perlením ve stylu champagne, které láká na první pohled.

 • The London Essence White Peach & Jasmine Crafted Soda, 200ml Akce Kód: 72366
  The London Essence White Peach & Jasmine Crafted Soda, 200ml
  Skladem (1 ks) Značka: The London Essence

  Elegantní ovocná limonáda s jemným květinovým závěrem. Základ tvoří šťáva ze zralých bílých broskví, které doprovází vydestilovaná esence z jasmínu. Delikátní ovocný nádech s květinovými podtóny se projeví ve vůni i chuti.

  Perfektní samotná nebo v kombinaci s šumivým vínem coby moderní variace na koktejl Bellini. Stačí doplnit tenkým plátkem čerstvé broskve.

  Datum spotřeby do: 30.4.2024

  Původně: 39 Kč
  Ušetříte: 8 Kč (–20 %)

  31 Kč

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem