Bobby´s Gin Jenever, 38%, 0,7l

Neohodnoceno
 
 

Bobby’s Schiedam Jenever je unikátní směs indonéského koření a tradičního malt wine. Grandson cut, založený na malt wine a s výraznou vůní, už při prvním doušku ohromí čerstvou chutí citronové trávy a bylinek.

Bobby's Schiedam Jenever si nejlépe vychutnáte čistý, z tradiční tulipánové sklenky. která zvýrazní bylinky a koření v tomto aromatickém jeneveru.

Dostupnost Vyprodáno
849 Kč
Kód produktu 8870
Značka Bobby´s
Kategorie Giny
Položka byla vyprodána...
 

Bobby’s je destilován v lihovaru Herman Jansen v Schiedamu, a to z jednoho prostého důvodu – kvůli sdílenému odhodlání vytvářet ten nejlepší produkt nejvyšší kvality. Herman Jansen je rodinná palírna v rodišti jeneveru – v Schiedamu v Nizozemí. Lihoviny produkuje už od roku 1777, a je tak jedním z nejstarších lihovarů v Nizozemí. Již více než sedm generací zasvětilo své životy budování rodinného podnikání založeného na upřímnosti a kvalitě.
Bobby’s Schiedam Dry Gin je součástí výběru kvalitních destilátů lihovaru Herman Jansen.

Láhev Bobby's je moderní prezentací tradiční láhve jeneveru. Přenáší klasickou láhev „kruik“ do jednadvacátého stolení v silné a moderní podobě vyráběné z krásného šedohnědého (Dry Gin) či zeleného (Jenever) kouřového skla. Sítotiskem nanášený vzorek Ikat pochází z Indonésie. Pomocí těchto dvou elementů vzniká unikátní směs východu a západu.

V Bobby’s všichni věří, že svět nekončí na prahu vlastního domu, a proto je Bobby’s distribuován ve 20 zemích, mezi nimi je například Benelux, Francie, Německo, Velká Británie, Dánsko, Itálie, Rakousko, Španělsko, Portugalsko a Maďarsko. Bobby's je globální značka, vyráběná lokálně.

Země původu Holandsko
Obsah alkoholu 38 %
Objem lahve 0,7 l

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: