Millonario 10 Aniversario Cincuenta Rum + Tuba, 0,7l

5 hodnocení
 

Millonario 10 Aniversario Cincuenta je rum, který je ze dvou třetin tvořen šestiletými rumy, které zrály v sudech po bourbonu. Je díky nim snadno pitelný a má svěží chuť (vanilka, banán, ovoce s bílou dužinou). Zbylou třetinu blendu tvoří desetileté rumy, které zrály v již jednou použitých sudech po sherry.

Jsou ze své podstaty sušší a chutnají po víně, odhalují tóny hořké čokolády, švestek, rozinek a sušených meruněk. Výslednému blendu dodávají výraznou hloubku a komplexitu.

1 019 Kč
Kód produktu 5934
Značka Millonario
Kategorie Alkohol
Položka byla vyprodána...
 

Millonario 10 Aniversario Cincuenta [mijonarijo 10 aniversarijo sinkuenta] je lehčí, sladší rum, jenž zároveň nabízí větší intenzitu chutí i díky vyššímu procentu alkoholu (50% ABV) Vychází ze stejné receptury, doby zrání a způsobu blendování jako 10 Aniversario Reserva.

Je však lahvován při vyšší síle, aby značka vyšla vstříc barmanům ze všech koutů světa, kteří volají po tomto typu rumu. Zrodil se tak smělý rum vhodný pro koktejly plného charakteru, který se zároveň krásně pije i samotný s ledem, aniž by docházelo k přílišnému naředění či zjemnění rumu. Zlatý design láhve a tuby odpovídá grafickým stylem rumu 10 Aniversario Reserva. Stejný zůstává také inovativní skleněný uzávěr, tentokrát ve zlaté úpravě.

Millonario 10 Aniversario Cincuenta je rum, který je ze dvou třetin tvořen šestiletými rumy, které zrály v sudech po bourbonu. Je díky nim snadno pitelný a má svěží chuť (vanilka, banán, ovoce s bílou dužinou). Zbylou třetinu blendu tvoří desetileté rumy, které zrály v již jednou použitých sudech po sherry. Jsou ze své podstaty sušší a chutnají po víně, odhalují tóny hořké čokolády, švestek, rozinek a sušených meruněk.

Výslednému blendu dodávají výraznou hloubku a komplexitu. Chuť připomíná, stejně jako u standardní verze 10 Aniversario Reserva, sladké ovoce, vanilku a čokoládu. Je však mnohem intenzivnější, koncentrovanější, rum je v ústech výraznější. Millonario 10 Aniversario Cincuenta stojí na pomezí lehkého, svěžího rumu Millonario 10 Aniversario Reserva a rumu Millonario Solera 15, který disponuje sladší chutí s hlubší komplexitou.

Země původu Peru
Obsah alkoholu 40 %
Objem lahve 0,7 l

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.