Ca’Piadera

V malebných severních svazích Arfanta, kde se rozkládají lesy plné larch, akácií a kaštanů, se nachází vinice vinařství Ca'Piadera, které je známé pro své vynikající prosecco. Zdejší podmínky jsou jako stvořené pro pěstování odrůdy Glera, z níž Ca'Piadera vyrábí své Prosecco Superiore Extra Dry DOCG a Brut Prosecco Superiore DOCG. Jejich vína jsou výsledkem pečlivého zachování tradičních metod, které zahrnují ruční práci od prořezávání vinic po sklizeň, oslavujíc radost z práce a uznání pro každý hrozen.

Kromě prosecca se zde produkuje také Cabernet Franc IGT, víno s bohatou historií a oceněním bronzem od Decanter v roce 2015. Ca'Piadera představuje dokonalou harmonii mezi starými tradicemi a moderním vinařstvím, přičemž každá láhev odráží jedinečný charakter tohoto koutu Itálie. Winehouse.cz nabízí milovníkům vína možnost objevit tuto unikátní chuť prostřednictvím svého pečlivě vybraného výběru.


Pro milovníky prosecca přináší Ca'Piadera neopakovatelný zážitek, který kombinuje bohatou historii s vyjímečnou kvalitou. Toto vinařství, umístěné v idylické krajině severní Itálie, je domovem pro slavné Prosecco Superiore Extra Dry DOCG a Brut Prosecco Superiore DOCG, které jsou vyráběné s důrazem na tradiční metody a osobní přístup k vinici.

Od ručního sklízení hroznů po pečlivé prořezávání, Ca'Piadera si zachovává historické vinařské praktiky, aby zaručila, že každá láhev prosecca odráží autenticitu a charakter této unikátní oblasti. Kromě prosecca se zde produkuje také vynikající Cabernet Franc IGT, který získal bronzové ocenění na Decanterových světových vínarských cenách.

Prosecco z Ca'Piadera je synonymem pro kvalitu a eleganci. Ať už hledáte dokonalé prosecco k oslavě zvláštní příležitosti, nebo jen chcete vychutnat skvělé víno s přáteli, nabídka Winehouse.cz zahrnuje široký výběr těch nejlepších lahví, které splní očekávání každého milovníka vína.

Vyzkoušejte také ostatní produkty z naší široké nabídky, včetně akčního prosecca nebo exkluzivních dárkových sad, které jsou perfektním dárkem pro každého vinařského nadšence. Objevte kouzlo italského prosecca s Ca'Piadera a nechte se unést na cestu plnou chutí, které vás zavedou přímo do srdce Itálie.

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem