Château Maucoil

Château Maucoil je vinařství s bohatou historií a dlouholetou tradicí, nacházející se v úchvatné oblasti Châteauneuf-du-Pape v jižní Francii. Jeho zázemí je zasazeno do malebného prostředí Provence, které je proslulé svou krásou a vynikající kvalitou vín.

Historie Château Maucoil sahá až do 15. století, kdy bylo původní sídlo postaveno. Od té doby se vinařství stalo domovem pro vášnivé vinaře, kteří s láskou pěstují vinice a produkují výjimečná vína. Majetek byl dlouhá desetiletí v držení rodu Lombard, kteří s obrovským úsilím a oddaností kvalitě pečovali o vinice a rozvíjeli vinařský potenciál této oblasti.


Château Maucoil je známé svými špičkovými víny, která jsou výrazem bohatého terroiru a mistrovského řemesla. Na vinicích o rozloze více než 45 hektarů jsou pěstovány tradiční odrůdy, jako je Grenache, Syrah, Mourvèdre a další. Vinice jsou pečlivě sledovány a zpracovávány s ohledem na zachování přírodních vlastností hroznů a maximální zachování jejich aromatických a chuťových charakteristik.

Vína z Château Maucoil jsou lahodná, vyvážená a plná výrazu. Vyznačují se vynikající strukturou, bohatstvím ovocných a kořenitých tónů a dlouhou a harmonickou dochutí. Jsou vhodná ke konzumaci již v mladém věku, ale také mají schopnost zrát s časem a nabídnout ještě větší komplexnost a elegance.

Připojte se k nám na Winehouse.cz a objevte vynikající vína z Château Maucoil. Tato vína vám přinesou autentický zážitek z jižní Francie a přenesou vás do srdce

  • Châteauneuf du Pape 2019 Château Maucoil, 0,75l Kód: 65485
    Châteauneuf-du-Pape 2019 - Château Maucoil, 0,75l
    Na cestě Značka: Château Maucoil

    Barva silného červeného odstínu s krásným leskem. Velmi jemné na nosu s vynikajícím černým ovocem a kořenitými tóny. Krásné a intenzivní na patře, s krásnou rovnováhou a skvělou elegancí.

    799 Kč

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem