Darkny

Vítejte v podmanivém světě amerických vín značky Darkny, které vás zavedou do prestižního regionu Columbia Valley v Washington State. Tato exkluzivní kolekce vín v sobě spojuje špičkovou kvalitu, vyváženost a bohatou paletu chutí, které uspokojí i ty nejnáročnější milovníky vína.


V akci 4+2 zdarma si můžete objednat tyto výjimečné lahůdky a rozšířit svou sbírku o skvělá americká vína. Riesling značky Darkny je osvěžující volbou pro aperitivy, mořské plody a kořeněná jídla z asijské kuchyně. Jeho svěžest a ovocné tóny přinášejí nezapomenutelný zážitek každému milovníkovi vína.

Pro ty, kteří preferují plnější a kořeněná vína, je tu Darkny Syrah z Columbia Valley. Jeho bohatá chuť se skvěle doplňuje s hovězím, jehněčím a grilovaným vepřovým masem. Toto víno také vyniká v kombinaci s různými druhy sýrů, které dodávají každému soustu ještě větší intenzitu a harmonii.

 • Darkny Riesling Washington State 2021, 0,75l Kód: 81351
  Darkny - Riesling Washington State 2021, 0,75l
  Skladem (2 ks) Značka: Darkny

  Víno má krásnou a jasně žlutou barvu se zelenými odlesky. V kytici najdete mimo jiné zelená jablka, citrusové plody jako zralý citron a grapefruit a také tóny melounu. První dojem na patře nabízí osvěžující sladkost, ale rychle se setká se svěží přirozenou kyselinkou, která v kombinaci dává vínu lahodnou harmonii zralého sladkého exotického ovoce a očistné křupavé kyseliny. Darkny Riesling je perfektní volbou pro aperitivy, mořské plody, kořeněná jídla z asijské kuchyně a Sushi.
  Podávejte nejlépe při 6-8 stupních.

  219 Kč

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem