Florio

Vinařství Florio, založené v roce 1833 Vincenzem Floriem, je skvostem sicilského vinařství, které se nachází v malebném prostředí západního Sicílie, poblíž Marsaly. Toto historické vinařství je proslulé svými komplexními víny Marsala, která zraje v překrásných sklepech, obklopených energií mořských vánků a jemnou slaností.


Vinařství Florio je známé svým unikátním přístupem ke výrobě vín, kde se klade důraz na čas, ticho a trpělivost. Tento proces přispívá k vytváření vín s bohatou komplexností a jemným charakterem, který je plný světlých středomořských vlastností. Vína jsou nejen originální a moderní, ale také odrážejí bohatou historii a tradici vinařství.

Prohlídka sklepů vinařství Florio je fascinujícím zážitkem, který vám umožní ponořit se do světa, kde historie a modernita vytvářejí jedinečnou atmosféru. Sklepy, situované v provincii Trapani, jsou místem, kde se můžete nechat okouzlit magií a historií, která zde vládne.

Vinařství Florio nabízí nejen možnost prozkoumat svět vín Marsala, ale také vás zve do světa, kde se spojuje sicilské a moderní vinařské umění. Každé víno z vinařství Florio je výrazem vášně, historie a inovace, a je ideální volbou pro ty, kteří hledají výjimečné vinářské zážitky.

  • Florio Marsala Fine Gran Chef, 17%, 0,75l 1 Kód: 84052
    Florio - Marsala Fine Gran Chef, 17%, 0,75l
    Skladem (1 ks) Značka: Florio

    K výrobě tohoto vína se používají hrozny Grillo. Cattaratti, Pignello, Garganega, Calabrese - druhý výraz pro odrůdu d´avola, Damaschino, Nerello a Inzolia.Víno se dolíhovává přídavkem neutrální lihoviny, a kdy je to vhodné dosladí se koncetrovanou místní odrůdou.

    259 Kč

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem