Grand Marnier

grand-marnier-logoDomovem prvotřídních likérů značky Grand Marnier je Francie. Naše nabídka likérů této značky je široká, ale absolutní základ tvoří likér Grand Marnier Cordon Rouge (40% alkoholu) s pomerančovou příchutí, který roku 1880 vytvořil Alexandre Marnier-Lapostolle. Jedná se o harmonickou směs koňakového brandy a destilované esence hořkého pomeranče s cukrem.


Kromě Cordon Rouge zahrnuje řada Grand Marnier i další likéry, jako např. Cuvée du Centenaire v dárkovém balení nebo Triple Sec. Většinu těchto likérů lze konzumovat za čistá třeba jako digestiv. Každopádně nic nezkazíte, když je použijete třeba do míchaných nápojů a dezertů. Ve francii jsou velmi oblíbenou lahůdkou palačinky Grand Marnier. Každopádně, kdo si myslí, že likéry jsou nějaké to druhořadé „babské pití“, tak se v tomto případě rozhodně mýlí. Z omylu ho rázem vyvede ochutnání tohoto božského likéru s hlubokou tradicí.

 • Grand Marnier Cordon Rouge, miniatura, 40%, 0,05l Kód: 8420
  Grand Marnier Cordon Rouge, miniatura, 40%, 0,05l
  Skladem (10 ks) Značka: Grand Marnier

  Grand Marnier Cordon Rouge je originální likér poprvé vyrobený roku 1880 Louis - Alexandrem Marnier-Lapostollem. Má jasně topazovou barvu se zlatými a jantarovými záblesky. Vyznačuje se vůní plnou pomerančových květů kombinovaných se stopou kandovaných bonbonů a toffee.

  Nezaměnitelná nahořklá chuť se stopou koňaku, pomerančové marmelády a lískových oříšků. Dlouhý, harmonický závěr.

  99 Kč

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem