Kah

Za KAH Tequilou stojí myšlenka vzdání úcty a pocty Mexiku a jeho obyvatelům. Láhev taquily KAH je výjevem Dne mrtvých, 3000 let starého mexického rituálu na počest zesnulých blízkých. Jedinečný tvar láhve inspirovaly tradiční kalavery používané při rituálech Dia de los Muertos, které symbolizují smrt a znovuzrození. Slovo KAH znamená ve starověkém mayském jazyce "život". Každá láhev je individuálním, ručně vyrobeným uměleckým dílem a žádné dvě láhve nejsou stejné.


Zatímco láhve tequily KAH zachycují tohoto nehynoucího svátečního ducha, tequila uvnitř je výsledkem poctivé práce destilatérů, kteří přeměňují ručně vybrané 100% modré agáve na živé odrůdy Blanco, Reposado a Añejo. Všechny tequily KAH jsou certifikované jako bio a košer.

Pokud jste vyznavačem tohoto druhu alkoholu, tak značka tequily KAH vás rozhodně nezklame.

 • Kah Blanco Mexican tequila, 40%, 0,7l Kód: 71521
  Kah Blanco Mexican tequila, 40%, 0,7l
  Skladem (1 ks) Značka: Kah

  Kah je opravdu unikátní zkušenost, nabízející nejenom vynikající tequilu, ale také individuálně číslovanou a ručně malovanou lahev ve tvaru lebky inspirovanou mexickým Dnem Smrti.
  Motivy na lebce pocházejí z mexické historie a kultury oslavující život.
  Kah Anejo se vyrábí ze 100% agave. Má kávové aroma s nádechem čokolády a tabáku, které se vytvořilo po dvou letech zrání v sudech z amerického dubu. Chutná po vanilce a koření.

  999 Kč

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem