Kamiki

Kamiki je název míchané japonské sladové whisky, která se vyrábí v chrámech Nary (starobylého hlavního města prefektury Nara v regionu Kansai). Název Kamiki byl inspirován vánkem, který z hory často vane, protože "Kami" znamená "Bůh" a "iki" znamená "dech". Blended whisky Kamiki si klade za cíl oslavit alkoholovou tradici tohoto starodávného regionu.

Whisky zraje v japonských cedrových sudech a pro docílení optimálního složení bylo použito několik prvotřídních whisky z Japonska a dalších vybraných destinací. Díky tomu bylo dosaženo jedinečného stylu. Kvalita a jedinečný styl jsou hlavními důvody, proč tato whisky sklízí velké úspěchy na mezinárodních soutěžích.

1499
1799114991799

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

 • Kamiki Intense Wood Blended Whisky, 48%, 0,5l Kód: 57381
  Kamiki Intense Wood Blended Whisky, 48%, 0,5l
  Vyprodáno Značka: Kamiki

  Kamiki je unikátní směsná sladová whisky vyrobená z japonské sladové whisky v kombinaci se speciálně vybranou sladovou whisky z celého světa. Po smíchání je whisky zakončena v sudech vyrobených z yoshino-sugi (často označovaných jako „japonský cedr“). Kamiki je údajně první whisky, která si užila povrchovou úpravu sudů z yoshino-sugi!
  Její vůně připomíná citrusový květ a pečené jablko, s nádechem balsového dřeva a suché rašeliny.
  V ústech je jemná a hřejivá s dotekem pepře, cedru a květin.

  1 799 Kč
 • Kamiki Blended Malt Whisky, 48%, 0,5l Kód: 57380
  Kamiki Blended Malt Whisky, 48%, 0,5l
  Vyprodáno Značka: Kamiki

  Oceňovaná japonská whisky zrající v japonských cedrových sudech. Pro dosažení optimálního složení bylo použito několik prvotřídních whisky z Japonska a dalších vybraných destinací. Díky tomu bylo dosaženo jedinečného stylu, který je podržen zráním v japonských cedrových sudech je tato whisky celosvětově oceňována.

  1 499 Kč

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem