Ki No Bi

 

Destilerie Kyoto Distillery, založená v roce 2014, je dílem tří zakladatelů: Noriko Kakuda Croll, David Croll a Marcin Miller. Tato trojice přinesla do projektu své rozsáhlé zkušenosti a vášeň pro destiláty, což bylo klíčové pro zrod jednoho z nejinovativnějších lihovarů v Japonsku. David a Noriko mají bohaté zkušenosti s provozováním prestižních lihovarů a byli spoluzakladateli známých značek jako Scotch Malt Whisky Society a Arran. Své umění destilace a brand managementu kombinují s Marcinovou expertízou v oblasti komunikace a marketingu, díky čemuž vznikl jedinečný koncept destilerie.

Marcin Miller, který působil jako komunikační konzultant pro známé destiláty jako Ardbeg a Glenfiddich, přispěl k týmu svými znalostmi a zkušenostmi z mezinárodního trhu. Jeho schopnost psát a přispívat do odborných publikací jako The Spectator a The Daily Telegraph dodala destilerii mediální přítomnost a pomohla formovat její příběh.

Založení Kyoto Distillery bylo motivováno snahou o vytvoření něčeho nového a revolučního – prvního japonského lihovaru, který by se specializoval výhradně na výrobu ginu. Tým chtěl využít místní suroviny a řemeslné dovednosti kjótských řemeslníků, aby vytvořil produkt, který by byl nejen vysoce kvalitní, ale i hluboce zakotven v japonské kultuře. Kjótský lihovar byl navržen tak, aby odrážel filozofii a estetiku Japonska, což se promítá do každého aspektu výroby, od výběru surovin po samotný design láhví.

Dnes je Kyoto Distillery známá po celém světě díky svému vlajkovému produktu, Ki No Bi Kyoto Dry Gin. Gin, který kombinuje tradiční japonské ingredience s moderními technikami destilace, získal řadu mezinárodních ocenění a upevnil si své místo na trhu jako synonymum pro inovaci a kvalitu. Úspěch destilerie dokazuje, že spojení tradičních hodnot s moderním přístupem může vést k výjimečným výsledkům, a Kyoto Distillery tak stojí na čele nové éry v oblasti výroby ginu.

   
     

Žádné produkty od výrobce Ki No Bi nebyly nalezeny....