LIEBHERR

lebherr-logoSprávné skladování vína je zásadní pro kvalitní požitek z jeho následné konzumace. Každý druh vína má také trochu jiné požadavky na konzumní teplotu. Málokdo ale má tu možnost vlastnit vinný sklípek na optimálním místě a tyto teploty vyladit. Chladničky na víno Liebherr jsou efektivním řešením pro každého milovníka vína. Jejich předností je stabilní a nastavitelné prostředí pro dokonalé uchování vína.


Chladničky na víno Liebherr zajišťují stabilní teplotu a klima uvnitř lednice, čímž je umožněno ideální dozrávání vína. Navíc díky možnosti teplotních zón je možné v rámci ledničky vyčlenit vína, která hodláte brzo zkonzumovat a tím nastavit jejich optimální teplotu. Lednice Liebherr nicméně mají mnoho dalších funkcí a vychytávek.  Jejich důležitou přidanou hodnotou je poutavý design. Budou se skvěle vyjímat u vás v bytě, domě, nebo restauraci a uvidíte, že se stanou i oblíbeným doplňkem. Důležité je také zmínit, že jejich chod je naprosto tichý.

Věříme, že se tyto domácí vinotéky stanou ve vašem domě vyhledávaným spotřebičem, který pro vás bude oblíbenějším než lecjaký jiný — třeba televize nebo počítač.

Žádné produkty od výrobce LIEBHERR nebyly nalezeny....