Louis Roederer Cristal

Už od roku 1776 je šampaňský dům Louis Roederer v držení stejné rodiny, která vždy věnovala náležitou péči řemeslu tvorby šumivých vín. S těmito více než dvěstěletými zkušenostmi se Louis Roederer stal v 19. století nejprodávanějším šampaňským na světě.


Unikátní cuvée Cristal, vytvořené přímo na přání ruského cara Alexandra II., stojí za jedinečností a prestiží značky. Alexandr II. si pro svou bezpečnost vyžádal lahev s plochým dnem, aby zamezil potenciálnímu ukrytí výbušnin atentátníky. Proto vznikly lahve Cristal z průhledného křišťálového skla, vytvářející elegantní a bezpečnou volbu pro císařský dvůr.

V dnešní době je Louis Roederer největším nezávislým rodinným výrobcem šampaňského a je považován za jednoho z nejlepších v regionu. Sedmá generace Roederů, vedená Frédéricem Rouzaudem, pokračuje v rodinné tradici, podpořená schopným sklepmistrem Jean-Baptiste Lécaillonem.

Díky jejich společné práci zaznamenala značka značný nárůst kvality základních vín, což je jedním z hlavních předností tohoto slavného domu. Cuvée Cristal, prestižní šampaňské značky, dosáhlo takového renomé, že jeho konzumace je v určitých kruzích považována za známku společenského postavení.

Na Winehouse.cz naleznete široký sortiment vín šampaňského domu Louis Roederer, včetně prestižního šumivého vína. Umožněte si zažít jedinečnou chuť historie, kterou nabízí tyto luxusní šampaňské.

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem