Old Pascas

Tmavé rumy z Karibských ostrovů

old-pascasOld Pascas je značka rumu vlastněná německou společností Borco International. Jedná se o směs kvalitního jamajského a barbadoského rumu. Výrobcem na Barbadosu je společnost The West Indies Rum Distillery Ltd, kterou v roce 1893 založili dva bratři z Německa. Jejím cílem bylo vyrábět levný rum pro německý trh. Stejně jako většina dnešních rumů se i tento destiluje v kolonovém lihovaru. Tato palírna byla jednou z prvních společností v Karibiku, která začala s touto destilací rumů.

I když se rum Old Pascas prodává převážně v supermarketech a samotný se moc nepije, tak jeho místo v populárních míchaných drincích a koktejlech je takřka nezastupitelné. Vůně a chuť rumu je silně kořeněná, výrazná a plná, prostě typická pro těžké aromatické rumy.


Old Pascas Dark rum je nepostradatelnou součástí známých koktejlů jako Mai Tai, Planter 's Punch, B52 nebo Zombie. Rozhodně by neměl chybět ve správných koktejlových barech ani ve výbavě milovníků míchaných nápojů. Vyberte si u nás tmavý nebo bílý a začněte z fleku míchat ty nejlepší drinky pro své přátelé.

249
2501249250

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

 • Old Pascas White, 37,5%, 0,7l Kód: 54900
  Old Pascas White, 37,5%, 0,7l
  Skladem (9 ks) Značka: Old Pascas

  Destilovaný z cukrové třtiny, na rozdíl od tmavého rumu je křišťálově průzračný, svěží, lehký a má téměř neutrální příchuť a aroma. Old Pascas White Rum chutná výborně samotný.

  Skvěle se hodí pro long-drinks, exotické mixy a rumové koktejly.

  249 Kč
 • Old Pascas Dark, 37,5%, 0,7l Kód: 54899
  Old Pascas Dark, 37,5%, 0,7l
  Vyprodáno Značka: Old Pascas

  Tento hluboký tmavý jamajský rum se destiluje podle staré tradiční kotlíkové metody. Několikanásobně se pomalu destiluje v měděných kotlích.
  Zraje uložený ve starých dubových sudech až k dokonalé zralosti. Výsledkem je silně kořeněná, výrazná a plná chuť, tak typická pro těžké aromatické rumy.

  Old Pascas Dark je nepostradatelnou součástí známého klasického koktejlu Mai Tai, jakož i dalších známých koktejlů, jako je Planter 's Punch, B 52 nebo Zombie.

  249 Kč

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem