Old Pascas

Tmavé rumy z Karibských ostrovů

old-pascasOld Pascas je značka rumu vlastněná německou společností Borco International. Jedná se o směs kvalitního jamajského a barbadoského rumu. Výrobcem na Barbadosu je společnost The West Indies Rum Distillery Ltd, kterou v roce 1893 založili dva bratři z Německa. Jejím cílem bylo vyrábět levný rum pro německý trh. Stejně jako většina dnešních rumů se i tento destiluje v kolonovém lihovaru. Tato palírna byla jednou z prvních společností v Karibiku, která začala s touto destilací rumů.

I když se rum Old Pascas prodává převážně v supermarketech a samotný se moc nepije, tak jeho místo v populárních míchaných drincích a koktejlech je takřka nezastupitelné. Vůně a chuť rumu je silně kořeněná, výrazná a plná, prostě typická pro těžké aromatické rumy.


Old Pascas Dark rum je nepostradatelnou součástí známých koktejlů jako Mai Tai, Planter 's Punch, B52 nebo Zombie. Rozhodně by neměl chybět ve správných koktejlových barech ani ve výbavě milovníků míchaných nápojů. Vyberte si u nás tmavý nebo bílý a začněte z fleku míchat ty nejlepší drinky pro své přátelé.

Žádné produkty od výrobce Old Pascas nebyly nalezeny....