Connie Glaze

 • Connie Glaze vodka, 40%, 0,7l Kód: 89554
  Connie Glaze Slow Sand Filtered vodka, 40%, 0,7l
  Skladem (1 ks) Značka: Connie Glaze

  THE COASTAL CRAFT VODKA - Connie Glaze je hladká a udržitelná britská vodka vyrobená ze 100% britské pšenice a pomalu filtrovaná přes cornwallský zlatý písek.

  CHUŤ - Connie Glaze Vodka ze zlatého písku je čistá a lahodně jemná lihovina.

  Svěží jako vánek Atlantiku s nádechem elegantní sladkosti a bohatou chutí v ústech - ideální do martini a pobřežních koktejlů.

  JAK SE VYRÁBÍ - Každá malá šarže vodky Connie Glaze Vodka se vyrábí ze 100% britské pšenice a pomalu se filtruje přes vyčištěný zlatý cornwallský písek v našem řemeslném lihovaru na divokém cornwallském pobřeží. Poté se mísí s přírodní destilovanou vodou, aby vznikla čistá a lahodně jemná britská vodka.

  UDRŽITELNOST - Inspirováni krásnou zátokou Constantine Bay na divokém cornwallském pobřeží věnujeme 1 % z prodeje organizaci Beach Guardians CIC na ochranu a čištění pláží v celé Velké Británii.

  K výrobě vodky Connie Glaze Vodka používáme 100% větrnou energii, která pohání náš lihovar s výhledem na drsné severní pobřeží Cornwallu a nakonec používáme ekologické obaly včetně 100% recyklovatelného skla s etiketami s certifikací FSC a přírodní dřevěné zátky.

  Jak si ji vychutnat - Connie Glaze Vodka je lahodně jemná, čistá nebo s ledem.

  Skvěle se hodí do Martini a koktejlů nebo jednoduše do vašeho oblíbeného mixéru.

  Vyzkoušejte náš signature serve a vytvořte si ledový highball se sodou, čerstvou limetkou a snítkou rozmarýnu.

  569 Kč

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem