Corte Delle Calli

Corte delle Calli ztělesňuje vše, co činí Benátky magickým městem. Elegance, fascinace, jedinečnost, zábava a romantika – to jsou adjektiva, která nejlépe vystihují duši tohoto značného města. Symbol moci, veličenství a dominace Benátské republiky, okřídlený lev, se pyšně vyjímá jako figurativní prvek značky, odkazující na historické dědictví, které se rozprostírá až do sousedního Trevisa.

Tento terroir je vyhledáván pro výrobu špičkových vín, včetně oblíbeného Prosecca, pěstovaného z tradiční odrůdy Glera. 'Corti' a 'calli', typicky benátské výrazy označující nádvoří a uličky tohoto okouzlujícího města, se odrážejí v různorodosti etiket této linie, které zobrazují výhledy, roční období a každodenní činnosti s jejich barvami a odstíny.


Značka Corte delle Calli představuje esenci kouzla Benátek. Elegance, půvab, jedinečnost, zábava a romantika jsou adjektiva, která dokonale popisují atmosféru tohoto města na laguně. Okřídlený lev, symbol moci Benátské republiky, je celosvětově uznávaným emblemem, který ztělesňuje dědictví a vliv republiky i na sousední Treviso, oblast vysoce ceněnou pro produkci prvotřídních vín.

Termíny 'corti' a 'calli', typicky benátské pojmy označující nádvoří a uličky tohoto čarokrásného města, symbolizují různé výhledy, roční období a běžné aktivity, jejichž barvy a nuance jsou zachyceny na etiketách jednotlivých vín. Každá etiketa představuje okno do světa Benátek, odkazujíc na jeho bohatou historii a kulturu.

Prosecco od Corte delle Calli, vyrobené z odrůdy Glera tradičně pěstované v oblasti Treviso, je výsledkem pečlivého řemesla a vášně k vinařství. Tato vína nejenže odrazí charakteristické vlastnosti terroiru, ale také ducha benátské kultury, spojující tradiční metody s moderními technikami vinařství.

Nechte se unést kouzlem Prosecca Corte delle Calli, které v sobě nese ducha Benátek. Ať už si vyberete jakoukoliv láhev z této linie, každá nabízí jedinečný zážitek, který odráží rozmanitost a krásu jednoho z nejikonických měst světa. Vychutnejte si kousek Benátek s každým douškem a nechte se inspirovat příběhy, které každá láhev vypráví.

Žádné produkty od výrobce Corte Delle Calli nebyly nalezeny....